LOT 93 - 465 / 714
Lot nr.
93 VIER PARFUMFLESJES
Geslepen kristal. Zilveren monturen. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 70 - 100
94 DRIE PARFULFLESJES EN TWEE LIPPENSTIFTHOUDERS
Zilver, metaal en parelmoer. 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 50 - 100
95 VIJF GROTE PARFUMFLESSEN
SCHATTING

 € 120 - 180
96 DRIE GROTE PARFULFLESSEN EN DUBBE PARFUMFLESJE
Geslepen kristal (het dubbel parfumflesje beschadigd). Zilveren monturen. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 80 - 120
97 VIER PARFUMFLESJES
Geslepen kristal. Zilveren en koperen monturen. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 70 - 100
98 DRIE PARFUMFLESJES
Groen en blauw gedubbeld glas. Zilveren en koperen monturen. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 70 - 100
99 VIER PARFUMFLESJES
Geslepen en gedeelteijk verguld glas. 18de eeuw. Eén in een houten etui.
SCHATTING

 € 80 - 120
117 OUD INGEKADERD DOCUMENT
Napoleontische tijd.
SCHATTING

 € 20 - 30
157 GEĖMAILLEERDE PLAAT
Van het merk Van der Elst.
SCHATTING

 € 50 - 100
237 TWEE PAGINA´S VAN EEN OUDE KORAN
Oud Kufi geschrift. ingekaderd.
SCHATTING

 € 200 - 300
369 ZES DOOSJES
Zilver, metaal, ingelegd schildpad en opengewerkt buxushout. Einde 19de, begin 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 40 - 60
371 PRESENTEERSCHAALTJE
Geschilderd Weens brons en parelmoer. Een miniatuur leeuw in geschilderd Weens brons.
SCHATTING

 € 40 - 60
373 VIJF MINIATUUR VAASJES
Versierd en met zuren geėtst glas. Gesigneerd o.a. Costa Boda, Richard, H. Martin.
SCHATTING

 € 40 - 60
375 LOT
Gedekte schaal op voet in Frans porselein. Bronzen montuur. Verstuiver in verguld porselein - ei met parfumflesje, porseleinen vaasje, parfumflesje in opalineglas. 19e/20ste eeuw.
SCHATTING

 € 40 - 60
427 KALEBASVORMIGE FLES
Geėmailleerd metaal. Versierd met personages. China. 19de eeuw. Enekele scherfjes aan het email. H.: 13,5 cm.
SCHATTING

 € 200 - 300
429 beeldje
Gesneden ivoor. China, midden 20ste eeuw. H. : 31 cm.
SCHATTING

 € 200 - 300
434 BEELDJE
Roze en wit quartz. China. H. : 23 cm. Eeen beeldje in Chinees porselein bijgevoegd.
SCHATTING

 € 50 - 75
453 LOT
Doos in marqueterie. Napoleon III tijdperk. - doos met missaal, portemonnee en paternoster.
SCHATTING

 € 30 - 40
463 FLES
Met doosje en vingerhoed. Verguld zilver en kristal. Louis XVI tijdperk.
SCHATTING

 € 200 - 300
465 FIGUURTJE
Figuurtje. Gesneden Ivoor. Russisch werk. 19e-eeuw.
SCHATTING

 € 200 - 300
LOT 93 - 465 / 714
Lot nr.