LOT 74 - 696 / 696
Lot nr.
74 sabino
Parfumfles. Melkglas. Met verstuiver. Art Deco.
SCHATTING

 € 100 - 150
456 VAL SAINT LAMBERT
Coupe in rood geslepen kristal. Dia : 30 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
457 VAL SAINT LAMBERT
Vier vaasjes, sierstuk en assebak, beeldje van Maria. Geslepen en gekleurd kristal. Max H.: 33,5 cm.
SCHATTING

 € 125 - 175
458 VAL SAINT LAMBERT
Karaf in groen geslepen en verguld kristal. H. : 25 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
475 SERVIESJE
Versierd opalineglas. Napoleon III tijdperk.
SCHATTING

 € 30 - 40
501 TEEDOOS
Achterglasschildering en stro. Veelkleurig versierd met personages.
SCHATTING

 € 70 - 100
507 PAAR KARAFFEN
Geslepen Val Saint Lambert kristal. Metalen monturen. Een stop ontbreekt.
SCHATTING

 € 20 - 30
523 APPEL, VAAS EN ASBAK
En stuk in kristal. Twee stukken in Murano glas.
H: 29 & 7 & 8 cm
SCHATTING

 € 10 - 15
562 VAL SAINT LAMBERT
Schenkkan en vier glazen. Geslepen en verguld kristal. Versierd met druiventrossen. H.: 24,5 cm.
SCHATTING

 € 125 - 175
563 LELOUP VOOR VAL SAINT LAMBERT
Vaas in glaspasta. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 150 - 200
568 VAL SAINT LAMBERT
Twee vazen, vier glazen en zes likeurglaasjes.
SCHATTING

 € 70 - 100
570 VAL-SAINT-LAMBERT
Toiletbenodigdheden. Rood geslepen kristal.
SCHATTING

 € 100 - 150
581 PAAR BLADEN VAN APPLIQUEN
Murano glas.
SCHATTING

 € 20 - 30
597 BACCARAT
Karaf. Rood geslepen kristal.
SCHATTING

 € 50 - 75
679 TWEE VAZEN
Murano glas. En gesigneerd Enrico Camorzo. H.: 45 cm ; 34 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
695 REEKS VAN ACHT GLAZEN OP VOET
Rood geslepen Val Saint Lambert kristal.
SCHATTING

 € 80 - 120
696 VAL SAINT LAMBERT
Deel van een glasservies. Geslepen kristal. Bestaande uit veertien waterglazen, zeventien rodewijnglazen, veertien wittewijnglazen.
SCHATTING

 € 100 - 150
LOT 74 - 696 / 696
Lot nr.