LOT 48 - 76 / 926
Lot nr.
48 GUIETTE R.
Abstracte compositie. Aquarel. Gedateerd 1961. Oude verzamelingen : - Marianne Guiette. France. - M. de Kerckove d´Ousselghem. Suisse. - Alain Broothaers. France
SCHATTING

 € 100 - 150
49 GUIETTE R.
SCHATTING

 € 100 - 150
50 BONNET A.
Abstracte compositie. Gemengde techniek. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 300 - 400
51 MILO J.
SCHATTING

 € 150 - 200
52 NAAR PICASSO
Vrouw met duif. Litho. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 70 - 100
54 COBRA SCHOOL
Personage. Gouache. Draagt een signatuur.
SCHATTING

 € 50 - 100
55 NAAR FRANQUIN
Hoofd van Gaston. Chinese inkt tekening. Gesigneerd
SCHATTING

 € 150 - 200
56 EYSKENS FELIX
Acht diverse tekeningen. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 5 - 10
57 EYSKENS FELIX
Zes pentekeningen.
SCHATTING

 € 5 - 10
60 DEDEKKER
Afrikaanse vrouwen
72 x 48 cm
SCHATTING

 € 10 - 15
61 KOCHS J
De papavers. Kleurenets.
42 x 32 cm
SCHATTING

 € 10 - 15
62 BONNEVAL
Oude vrouw- jongen. Twee tekeningen. Gesigneerd. Een litho bijgevoegd.
SCHATTING

 € 10 - 15
63 JACANO
Portret van een oude man. Houtskooltekening. Gesigneerd.
89 x 69 cm
SCHATTING

 € 10 - 15
64 GOUNARIS TH.
Zicht op stad. Doek. Gesigneerd.
40 x 30 cm
SCHATTING

 € 10 - 15
65 BERNACKI
8,5 x 12 cm
SCHATTING

 € 10 - 15
68 JACANO
Portret van een meisje. Gemengde techniek.
42 x 33 cm
SCHATTING

 € 10 - 15
69 JACANO
Man met bril. Olie op papier gemaroufleerd op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1961.
23 x 34 cm
SCHATTING

 € 10 - 15
72 ONLEESBARE SIGNATUUR
WItte vogel. Gouache. Gesigneerd.
46 x 34,5 cm
SCHATTING

 € 15 - 20
73 BELGISCHE SCHOOL
Zittende man. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1922.
35 x 50 cm
SCHATTING

 € 20 - 30
76 RUSTA KAUVEH
´Entre la vie et la mort´. Acryl op papier. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 20 - 40
LOT 48 - 76 / 926
Lot nr.