LOT 633 - 640 / 640
Lot nr.
633 SPIEGELTJE
Mahonie.
62 x 45 cm
SCHATTING

 € 10 - 15
634 SPIEGEL
Verguld houten kader.
SCHATTING

 € 30 - 40
635 SPIEGEL
Kader in verguld hout en plaaster.
SCHATTING

 € 30 - 40
636 SPIEGEL
Geschilderd hout. Vervaardigd te TunesiŽ.
SCHATTING

 € 40 - 60
637 SPIEGEL
Mahonie. 19de eeuw.
82 x 65 cm
SCHATTING

 € 40 - 60
638 SPIEGEL
Gezwart en verguld hout.
SCHATTING

 € 40 - 60
639 SPIEGEL
Versierd hout. Vervaardigd te Iran.
SCHATTING

 € 50 - 100
640 RONDE SPIEGEL
Vergulde kader. Vervaardigd te Engeland, 19de eeuw.
SCHATTING

 € 250 - 350
LOT 633 - 640 / 640
Lot nr.