LOT 643 - 655 / 655
Lot nr.
643 STAANDE LAMP
Geelkoper.
SCHATTING

 € 20 - 30
645 STAANDE LAMP
Brons.
SCHATTING

 € 20 - 30
649 SAC A PERLES LUSTER
Kristal en messing.
SCHATTING

 € 40 - 60
651 LAMP
Chinees porselein. Veelkleurig versierd. 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 40 - 60
652 TWEE LAMPEN
Marmer en brons.
H: 82 & 53 cm
SCHATTING

 € 40 - 60
653 PAAR APPLIQUEN
Messing. Versierd met leeuwenkoppen.
SCHATTING

 € 50 - 100
655 REEKS VAN VIER APPLIQUEN
Verguld hout. ItaliŽ. Rococostijl.
SCHATTING

 € 400 - 600
LOT 643 - 655 / 655
Lot nr.