LOT 791 - 810 / 926
Lot nr.
791 RUSTIEK MEUBEL
Eik. Twee beglaasde deuren.
SCHATTING

 € 5 - 10
792 VIER RUSTIEKE STOELEN
Gekleurd beukenhout. Regencestijl.
SCHATTING

 € 5 - 10
793 KLEINE BERGEREZETEL
Gekleurd beukenhout. Met simili bekleed. Art Deco.
SCHATTING

 € 5 - 10
794 BIJZETTAFEL
Eik. Klapblad met aardewerk kamerpot.
SCHATTING

 € 5 - 10
795 DRESSOIRKAST
Gesneden eik. Twee deuren en een schap. Engeland, 19de eeuw.
SCHATTING

 € 5 - 10
796 LINNENKASTJE
Mahonie. Twee deuren. Louis Philippe tijdperk.
SCHATTING

 € 10 - 15
797 OPEN BIBLIOTHEEK
Geprofileerd eikenhout. Louis XV stijl.
SCHATTING

 € 10 - 15
798 SALONTAFEL
Gelakt en met speksteen ingelegd hout. China, 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 10 - 15
799 PANEEL
Gelakt en ingelegd hout. China, 20ste eeuw.
80 x 25 cm.
SCHATTING

 € 10 - 15
800 RUSTIEKE TAFEL
Eik.
SCHATTING

 € 10 - 15
800A BUREAUTAFEL
Mahonie. Vier laden en klapblad. Koperen rand. Engeland. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 20 - 30
801 ARMSTOEL EN STOEL
Gesneden kerselaar. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 10 - 15
802 PAAR TABOURETS
Eik. Louis XIII stijl.
SCHATTING

 € 10 - 15
803A TWEE TUINSOKKELS
Kunststeen.
SCHATTING

 € 20 - 30
805 TV MEUBEL
Gelakt hout. Vier deuren. Chinese stijl.
SCHATTING

 € 20 - 30
806 LAAG MEUBELTJE
Gelakt hout. Twee laden. Chinese stijl.
SCHATTING

 € 20 - 30
807 BERGERE
Gesneden beukenhout. Met riet bekleed. Louis XV stijl.
SCHATTING

 € 20 - 30
808 TWEE PAAR STOELEN
Mahonie en geschilderd hout. Louis XVI stijl.
SCHATTING

 € 20 - 30
809 NACHTTAFELTJE
Gesneden mahonie. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 20 - 30

810 TAFEL EN ZES TOELEN
Kerselaar. Engelse stijl.
SCHATTING

 € 20 - 30
LOT 791 - 810 / 926
Lot nr.