LOT 777 - 790 / 790
Lot nr.
777 KOLOMPENDULE
Gezwart ingelegd hout. Monturen in messing en verguld brons. Louis-Philippe tijdperk.
SCHATTING

 € 70 - 100
779 SCHOUWGARNITUUR
Pendule en paar kandelaars. Messing. Renaissancestijl.
SCHATTING

 € 150 - 200
781 SCHOUWGARNITUUR
SCHATTING

 € 150 - 200
783 KLOK
Verguld en gepatineerd brons. Versierd met een jonge vrouw. Louis-Philippe tijdperk.
H : 40 cm
SCHATTING

 € 200 - 300
790 SCHOUWGARNITUUR
Pendule en paar kandelaars. Verguld brons. Louis XV stijl.
SCHATTING

 € 1250 - 1750
LOT 777 - 790 / 790
Lot nr.