LOT 717 - 733 / 750
Lot nr.
717 BEELD VAN EEN KRIJGER
Gesneden hout. Afrikaaans werk.
SCHATTING

 € 30 - 40
718A PUTTO OP WAGEN
Gepatineerd brons.
H : 17 cm
SCHATTING

 € 30 - 40
719 PAAR HERENBUSTES
Galvanoplastie. Houten sokkels.
H: 26 cm
SCHATTING

 € 30 - 50
720 NAAR CHIPARUS
Danseres. Gekleurd metaal. Marmeren voet. Modern.
H : 50 cm
SCHATTING

 € 40 - 80
721 LA RULEE
Jong meisje met duif. Buste in gepatineerd plaaster. Gesigneerd.
H : 46 cm
SCHATTING

 € 40 - 80
721A MARIA MET KIND JEZUS
Gesneden eik. 20ste eeuw.
H: 37 cm
SCHATTING

 € 40 - 60
722 BEELDJE
Geschilderd brons. Marmeren sokkel. Art Deco.
SCHATTING

 € 40 - 60
723 BOGAERT ANDRE
Compositie. Sculptuur in kunststof.
SCHATTING

 € 50 - 100
724 MARIABEELD
Gesneden eik. Met sokkel.
H : 140 cm
SCHATTING

 € 50 - 75
725 COMEIN P.
"Le Réveil". Gepatineerd terra cota.
H : 54 cm
SCHATTING

 € 70 - 100
726 BEELDJE VAN DE APOSTEL SIMON
Gesneden albaster. 18de eeuw.
H : 18 cm
SCHATTING

 € 70 - 100
727 BEELD VAN EEN HEILIGE
Gesneden en gepolychromeerd hout. Volkskunst. 18de/19de eeuw.
H: 34 cm
SCHATTING

 € 70 - 100
728 PIROUX E.
Zittende jongeman. Plaaster met brons patine. Gesigneerd en gedateerd 1916.
SCHATTING

 € 70 - 100
729 VICO
Steenkapper. Gepatineerd brons. Marmeren sokkel.
H : 17 cm
SCHATTING

 € 80 - 120
730 MARATILLO
Staande danser. Gepatineerd brons. Onyx sokkel.
H : 28 cm
SCHATTING

 € 100 - 150
730A PIETA
Groepje in gepolychromeerd hout. 18de eeuw.
H: 25 cm
SCHATTING

 € 100 - 150
731A CRISTALLO
Buquincul. Kunststeen.
SCHATTING

 € 100 - 150
731 BEELD VAN EEN BISSCHOP
Gesneden en gepolychromeerd hout. Op wandsokkel.
H: 48 cm
SCHATTING

 € 100 - 150
732 BOFILL JOSEPH
Personage. Gepatineerd brons.
H: 49 cm
SCHATTING

 € 100 - 150
733 TWEE CORPUS CHRISTI
Gesneden en gepolychromeerd hout. 18de/19de eeuw.
H : 60 cm & 40 cm
SCHATTING

 € 125 - 175
LOT 717 - 733 / 750
Lot nr.