LOT 45 - 66 / 447
Lot nr.
45 SLABBINCK R
Zittend meisje. Sanguinekleurig tekening. Gesigneerd.
29 x 38 cm
SCHATTING

 € 200 - 300
48 GUIETTE R.
Abstracte compositie. Aquarel. Gedateerd 1961. Oude verzamelingen : - Marianne Guiette. France. - M. de Kerckove d´Ousselghem. Suisse. - Alain Broothaers. France
SCHATTING

 € 100 - 150
49 GUIETTE R.
SCHATTING

 € 100 - 150
50 BONNET A.
Abstracte compositie. Gemengde techniek. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 300 - 400
51 MILO J.
SCHATTING

 € 150 - 200
52 NAAR PICASSO
Vrouw met duif. Litho. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 70 - 100
53 ROBBE M.
Geanimeerd plein. Kleurenets. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 70 - 100
54 COBRA SCHOOL
Personage. Gouache. Draagt een signatuur.
SCHATTING

 € 50 - 100
55 NAAR FRANQUIN
Hoofd van Gaston. Chinese inkt tekening. Gesigneerd
SCHATTING

 € 150 - 200
56 EYSKENS FELIX
Acht diverse tekeningen. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 5 - 10
57 EYSKENS FELIX
Zes pentekeningen.
SCHATTING

 € 5 - 10
58 PILLMAN B.
´Als de vos de passie preekt´. Gemengde techniek. Gesigneerd.
14 x 11 cm
SCHATTING

 € 5 - 10
59 FRANSE SCHOOL
Huis in het bos. Doek. "Beauvais" gesigneerd.
SCHATTING

 € 5 - 10
60 DEDEKKER
Afrikaanse vrouwen
72 x 48 cm
SCHATTING

 € 10 - 15
61 KOCHS J
De papavers. Kleurenets.
42 x 32 cm
SCHATTING

 € 10 - 15
62 BONNEVAL
Oude vrouw- jongen. Twee tekeningen. Gesigneerd. Een litho bijgevoegd.
SCHATTING

 € 10 - 15
63 JACANO
Portret van een oude man. Houtskooltekening. Gesigneerd.
89 x 69 cm
SCHATTING

 € 10 - 15
64 GOUNARIS TH.
Zicht op stad. Doek. Gesigneerd.
40 x 30 cm
SCHATTING

 € 10 - 15
65 BERNACKI
8,5 x 12 cm
SCHATTING

 € 10 - 15
66 D´ATCHEN KO
Vrouw / icoon. Gemengde techniek.
28 x 20 cm
SCHATTING

 € 10 - 15
LOT 45 - 66 / 447
Lot nr.