JUNI-JULI 2020

LOT 388 - 524 / 524
Lot nr.
388 SPIEGEL
Kader in ingelegd hout.
SCHATTING

 € 150 - 200
476 SPIEGEL
Gesneden en verguld hout. Louis XV stijl.
H: 83 cm
SCHATTING

 € 20 - 30
524 SPIEGEL
Gesneden en verzilverd hout. Monturen in gedreven koper. 18de eeuw. 131 x 102 cm.
SCHATTING

 € 150 - 200
LOT 388 - 524 / 524
Lot nr.