MEI 2018

LOT 768 - 797 / 797
Lot nr.
768 VAN DE WALLE R.
Geitje. GeŽmailleerd steengoed. Gemonogrammeerd. Hersteld.
H : 23 cm
SCHATTING

 € 10 - 15
779 PAARD
Met been ingelegd. Veelkleurig.
H : 75 cm
SCHATTING

 € 100 - 150
783 BUSTE VAN EEN JONGE VROUW
Albast. ItaliŽ. Art Deco.
H: 34 cm.
SCHATTING

 € 150 - 200
787 SAMUEL CHARLES
Verguld brons. Roodmarmeren sokkel. Gesigneerd.
H : 58 cm
SCHATTING

 € 300 - 450
789 LAMBEAUX JEF
´La folle chanson´. Brons met twee patina´s. Marmeren voet. Gesigneerd.
H: 34 cm
SCHATTING

 € 450 - 600
790 SIERVAAS
Gepatineerd brons. Met fonteinen, nimfen en maskers versierd. Groenmarmeren sokkel.
H : 60 cm
SCHATTING

 € 600 - 900
791 DROUOT E
Arend die bokkenfamilie aanvalt. Gepatineerd brons. Gesigneerd. Bronsgieter R. Patroulleau Editeur Paris.
H : 80 cm
SCHATTING

 € 1000 - 1500
792 RANCOULET G
Twee meisjes met hond. Gepatineerd brons. Gesigneerd. Marmeren sokkel.
H : 60 cm
SCHATTING

 € 1000 - 1500
793 PAAR SIERVAZEN
Gepatineerd brons. Versierd met bloemslingers en saterkoppen. Marmeren sokkel. Louis XVI stijl.
H : 66 cm
SCHATTING

 € 1500 - 2000
794 JACUBOWITZ H
Adam & Eva. Brons. Gesigneerd en genummerd 5/6. Op marmeren sokkel.
SCHATTING

 € 1500 - 2000
795 PIAT E
Wijndrinkende putti op een door leeuwin getrokken kar. Gepatineerd brons. Marmeren sokkel.
H : 52 cm
SCHATTING

 € 2000 - 3000
796 MOREAU MATH
Terugkeer van de visvangst. Gepatineerd brons. Gesigneerd.
H : 82 cm
SCHATTING

 € 2500 - 3500
797 DEVREESE G
Buste van een voorname heer. Gepatineerd brons. Marmeren sokkel. Gesigneerd en gedateerd (19)06.
SCHATTING

 € 2000 - 3000
LOT 768 - 797 / 797
Lot nr.