LOT 1 - 81 / 81
Lot nr.
1 SCHOTELTJE OP VOETJES
Engels zilver. Gemerkt ´Goldsmiths Company, 112 Regent Street W´. Begin 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 50 - 75
3 KOFFIEPOT
Iraans zilver. Brutogewicht : ongeveer 554 g. H.: 18 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
20A THEESERVIES
Engels zilver. Theepot, suikerpot en melkpotje. Houten handgrepen.
SCHATTING

 € 150 - 200
34 REEKS VAN TWAALF DESSERTLEPELS
Zilver. Vervaardigd door Delheid.
SCHATTING

 € 150 - 200
36
SCHATTING

 € 150 - 200
37 SCHAAL OP VOETJES
925 pm zilver.
SCHATTING

 € 45 - 60
40 LOT
Reeks van zes vorken - reeks van zes lepeltjes. Deens verguld zilver. Een vorkje beschadigd.
SCHATTING

 € 30 - 40
41 LOT DIVERSE BESTEKKEN
Zilver.
SCHATTING

 € 80 - 120
45 REEKS VAN TWAALF HORS D´OEUVRE VORKJES
Geėmailleerd verguld Deens zilver.
SCHATTING

 € 80 - 120
46 CHRISTOFLE
Acht dienstukken. Verzilverd metaal. ´America´ model.
SCHATTING

 € 125 - 175
47 LOT MESSEN EN DIENSTUKKEN
Zilver en verzilverd metaal.
SCHATTING

 € 10 - 20
53 REEKS VAN VIER ZOUTVAATJES
Zilver.
SCHATTING

 € 40 - 80
55 GROOT DIENBLAD
Verzilverd metaal. Engeland.
SCHATTING

 € 40 - 80
57 WOLFERS
Paar zoutvaatjes. In de vorm van een schelp. Zilver.
SCHATTING

 € 30 - 50
59 OPENGEWERKTE MAND
Duits zilver. Louis XVI stijl.
16 x 13 cm
SCHATTING

 € 50 - 75
77 PAAR PARFUMFLESSEN
Geslepen kristal. Zilveren stoppen. Engeland. Begin 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 50 - 100
81 PARFUMFLES
Zilver. Begin 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 50 - 75
LOT 1 - 81 / 81
Lot nr.