LOT 1 - 47 / 81
Lot nr.
1 SCHOTELTJE OP VOETJES
Engels zilver. Gemerkt ´Goldsmiths Company, 112 Regent Street W´. Begin 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 50 - 75
3 KOFFIEPOT
Iraans zilver. Brutogewicht : ongeveer 554 g. H.: 18 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
11 PAAR MONTUREN VAN ZOUTVAATJES
Zilver. Louis XVI stijl.
SCHATTING

 € 70 - 100
16 REEKS VAN ZES GROTE BESTEKKEN
Zilver. ´Au filet´ model. Brutogewicht : ongeveer 763 g.
Poids environ/ gewicht ongeveer : 763 g
SCHATTING

 € 250 - 350
20A THEESERVIES
Engels zilver. Theepot, suikerpot en melkpotje. Houten handgrepen.
SCHATTING

 € 150 - 200
20 WISKEMANN
Kandelaar met drie armen. Verzilverd brons. Louis XV stijl.
SCHATTING

 € 70 - 100
22 WMF
Bestek voor zes personen bestaande uit 6 grote bestekken, 6 grote messen, 6 tussengerechtbestekken, 6 tussengerechtmessen, 6 koffielepeltjes, 6 taartvorkjes, 4 diverse stukken. Verzilverd metaal. Model met gekruiste linten. Zes vismessen van Christofle bijgevoegd.
SCHATTING

 € 250 - 350
31 ROOMPOTJE EN MELKPOTJE
Duits zilver. Louis XV stijl.
SCHATTING

 € 45 - 60
33 SIGARENDOOS
Portugees zilver.
SCHATTING

 € 120 - 160
34 REEKS VAN TWAALF DESSERTLEPELS
Zilver. Vervaardigd door Delheid.
SCHATTING

 € 150 - 200
35 LOT
Pillendossjes en parfumflesjes. Zilver.
SCHATTING

 € 100 - 150
36
SCHATTING

 € 150 - 200
37 SCHAAL OP VOETJES
925 pm zilver.
SCHATTING

 € 45 - 60
39 REEKS VAN TIEN DESSERTMESSEN
Handgrepen in gevuld zilver. Louis XV stijl. Inox bladen.
SCHATTING

 € 70 - 100
40 LOT
Reeks van zes vorken - reeks van zes lepeltjes. Deens verguld zilver. Een vorkje beschadigd.
SCHATTING

 € 30 - 40
41 LOT DIVERSE BESTEKKEN
Zilver.
SCHATTING

 € 80 - 120
43 PAAR SCHALEN
Zilver. Vervaardigd door Fallon.
SCHATTING

 € 120 - 160
45 REEKS VAN TWAALF HORS D´OEUVRE VORKJES
Geėmailleerd verguld Deens zilver.
SCHATTING

 € 80 - 120
46 CHRISTOFLE
Acht dienstukken. Verzilverd metaal. ´America´ model.
SCHATTING

 € 125 - 175
47 LOT MESSEN EN DIENSTUKKEN
Zilver en verzilverd metaal.
SCHATTING

 € 10 - 20
LOT 1 - 47 / 81
Lot nr.