LOT 69 - 92 / 714
Lot nr.
69 HALSSNOER
Twee kleuren goud. Gewicht : ongeveer 21,90 g.
SCHATTING

 € 350 - 500
71 DOOS MET PARFUMFLESJES
Vier parfumflesjes (ééntje beschadigd). Montuur in parelmoer en verguld metaal. Wit marmeren sokkel. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 100 - 150
72 TWEE PARFUMFLESDOOSJES
Eén in verzilverd metaal. 20ste eeuw. De ander ander in opalineglas met verguld metalen montuur. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 50 - 75
73 JUWELENDOOSJE
Glas. Verguld metalen montuur. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 50 - 75
75 TWEE PARFUMFLESJES IN EEN MANDJE
Imari versierd porselein. Montuur in verguld metaal. Louis-Philippe tijdperk.
SCHATTING

 € 300 - 450
76 TWEE PARFUMFLESJES
Een in porselein versierd met een erotisch tafereel. Zilveren montuur. De ander in koper met cloisonné email. China, 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 50 - 100
78 LOT VAN ELF PARFUMFLESJES
Glas, kwikglas en porselein. Monturen in metaal en zilver.
SCHATTING

 € 100 - 150
79 LOT VAN ELF PARFUMFLESJES
Glas en porselein. Monturen in metaal en zilver.
SCHATTING

 € 100 - 150
80 VIJF GROTE PARFUMFLESSEN
Geslepen kristal en zilver. Sommige met zilveren monturen. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 50 - 100
82 VIJF PARFUMFLESJES
Geslepen kristal. Zilveren monturen. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 100 - 150
83 DRIE PARFUMFLESJES EN DUBBELPARFUMFLESJE
Geslepen kristal. Monturen in zilver en verguld zilver. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 100 - 150
84 VIJF GROTE PARFUMFLESSEN
SCHATTING

 € 60 - 90
85 VIJF GROTE PARFUMFLESSEN
Versierd glas en opalineglas. Monturen in zilver en koper. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 70 - 100
86 VIJF PARFUMFLESJES
SCHATTING

 € 100 - 150
87 ZES PARFUMFLESJES
Glas, geëmailleerd en geschilderd porselein. Monturen in zilver en koper. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 100 - 150
88 VIER PARFUMFLESJES
Geslepen en gedeeltelijk verguld glas. 18de eeuw. De stopjes ontbreken.
SCHATTING

 € 70 - 100
89 DRIE GROTE PARFUMFLESSEN
Geslepen kristal. Monturen in geëmailleerd zilver (scherfjes aan het ermail). 19de eeuw.
SCHATTING

 € 80 - 120
90 VIJF GROTE PARFUMFLESSEN
Geslepen en gedubbeld glas. Zilveren monturen. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 80 - 120
91 VIER PARFUMFLESJES
SCHATTING

 € 70 - 100
92 ZEVEN PARFUMFLESJES
Kristal en glas. Monturen in zilver en koper. 19de/20ste eeuw.
SCHATTING

 € 80 - 120
LOT 69 - 92 / 714
Lot nr.