LOT 437 - 729 / 729
Lot nr.
437A LOT
Verlichtingselement in messing, brievenhouder in gesneden hout.
SCHATTING

 € 30 - 40
499 DRIE PLAKETTEN
Gedreven metaal. Mythologische taferelen.
SCHATTING

 € 10 - 15
508 LOT BRONS EN KOIPER
Oud keukengereien twee kandelaars. 17de, 18de en 19de eeuw.
SCHATTING

 € 150 - 200
534 PAAR KANDELAARS
Verguld brons. Versierd met putti. 19de eeuw.
H : 51 cm
SCHATTING

 € 200 - 300
551 INKTSTEL
Gepatineerd metaal. Versierd met paarden.
SCHATTING

 € 40 - 60
553 GROOT INKTSTEL
Brons. Versierd met een arend. Marmeren sokkel. Empirestijl.
SCHATTING

 € 50 - 75
558 GROOT PAARD
Cloisonné email. China, 20ste eeuw. 46 x 48 x 17 cm.
SCHATTING

 € 150 - 200
559 SAMOVAR
Rood en geel koper. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 20 - 30
564 JARDINIERE
Gepolijst tin. Art Nouveau. 12,5 x 30 cm.
SCHATTING

 € 40 - 60
601 PAAR VAZEN
Gepatineerd brons. Versierd in reliëf met vogels. Japan, begin 20ste eeuw.
H: 44 cm
SCHATTING

 € 150 - 200
619 OFFERANDESCHOTEL
Gedreven koper. Oud Vlaams werk.
D : 60 cm
SCHATTING

 € 20 - 40
664 MINIATUUR CANON
Messing.
SCHATTING

 € 20 - 30
692 GROTE RITUELE VAAS
Gepatineeerd brons. In vier delen. Begin 20ste eeuw. H.: 170 cm.
SCHATTING

 € 200 - 250
729 GROTE BARSSERO
Messing. Ottomaans werk. 19de/20ste eeuw.
SCHATTING

 € 350 - 500
LOT 437 - 729 / 729
Lot nr.