LOT 498 - 727 / 727
Lot nr.
498 SCHOORSTEENSPIEGEL
Gesneden en groen geschilderd hout. Versierd met een doek in grisaille met putti. Louis XVI stijl. 175 x 97 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 300 - 500
574 SPIEGELTJE
Gesneden en verguld hout en plaaster. Regencestijl. 40 x 35 cm.
SCHATTING

 € 40 - 60
727 RONDE SPIEGEL
Vergulde kader. Vervaardigd te Engeland, 19de eeuw.
SCHATTING

 € 100 - 150
LOT 498 - 727 / 727
Lot nr.