LOT 379 - 730 / 730
Lot nr.
379 PAAR APPLIQUEN
Verguld plaatijzer et kristal. H.: 40 cm.
SCHATTING

 € 40 - 60
593 LAMP
Geschilderd plaatijzer. Gedrukt decor.
H: 78 cm
SCHATTING

 € 30 - 40
603 PAAR APPLIQUEN
Gepatineerd en verguld brons. Louis-Philippe tijdperk.
SCHATTING

 € 200 - 300
650 TWEE PAAR APPLIQUEN
Brons. Louis XVI stijl. H.: 46 cm ; 44 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
697 LUSTER
Smeedijzer. Acht lichtarmen. In de stijl van Poillerat. Jaren ´50.
SCHATTING

 € 100 - 150
698 MAZARIN LUSTER
Brons. Louis XIV stijl.
SCHATTING

 € 150 - 250
699 LUSTER
Venetiaans glas. Zes lichtarmen.
SCHATTING

 € 150 - 250
713 PAAR APPLIQUEN
Verguld brons. Twee lichtarmen. Louis XV stijl.
SCHATTING

 € 70 - 100
730 LAMPADAIRE
Dragend zwart personage. Gesneden en gepolychromeerd hout. ItaliŽ, 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 600 - 900
LOT 379 - 730 / 730
Lot nr.