LOT 399 - 647 / 647
Lot nr.
399 WANDKLOK
Zonvormig. Gesneden en verguld hout. Dia.: 84 cm.
SCHATTING

 € 100 - 200
424 CARTELKLOKJE
Marqueterie. Messing monturen. Louis XV stijl. Modern.
SCHATTING

 € 50 - 100
519 WANDKLOK
Gezwart hout. Ingelegd met schildpad. Napoléon III tijdperk. 49 x 48,5 cm.
SCHATTING

 € 50 - 100
524 CARTELKLOK
Boulle stijl. Simili schildpad en messing monturen. 20ste eeuw. H.: 58 cm.
SCHATTING

 € 125 - 175
528 JAEGER-LECOULTRE
Atmos VI. Verguld brons en metaal. In origele doos.
SCHATTING

 € 500 - 750
543 PENDULE
Gekleurd hout. Geschilderd hout. Te herstellen. Begin 19de eeuw.
H: 47 cm
SCHATTING

 € 80 - 120
544 KOLOMPENDULE
Ingelegd hout. Verguld bronzen monturen. Louis-Philippe tijdperk.
SCHATTING

 € 70 - 100
545 SCHOUWGARNITUUR
Pendule en paar kandelaars. Messing. Louis XV stijl.
SCHATTING

 € 70 - 100
546 PENDULE EN PAAR CASOLETTEVAZEN
Onyx en verguld messing monturen.
SCHATTING

 € 200 - 300
547 PENDULE
Witmarmer, verguld brons en medaillons. Louis XVI tijdperk.
H : 54 cm
SCHATTING

 € 450 - 600
548 KOLOMPENDULE
Ingelegd gezwart hout. Napoléon III tijdperk.
SCHATTING

 € 80 - 120
549 SCHOUWGARNITUUR
Paar kandelaars en pendule. Verguld en gepatineerd brons en onyx. Louis XVI stijl.
SCHATTING

 € 700 - 1000
647 KOLOMPENDULE
Gezwart hout. Verguld bronzen monturen. Charles X tijdperk. Slinger opnieuw te bevestigen.
SCHATTING

 € 80 - 120
LOT 399 - 647 / 647
Lot nr.