LOT 381 - 439 / 659
Lot nr.
381 TWEE VAZEN
Chinees porselein. Versierd in blauw met ranken en chinese karakters. Houten deksels. H.: 35,5 en 34,5 cm (deksels te herstellen, onregelmatigheden in het glazuur, kleurverschillen tussen de vazen).
SCHATTING

 € 70 - 100
401 DELFT
Grote vaas. bord en drie balustervormige vazen. In blauw versierd aardewerk. 18de/19de eeuw. (Bord gerestaureerd en randschilfers)
SCHATTING

 € 70 - 100
402 LAMP EN VAAS
Samson en Japans porselein. Imari decor. 19de eeuw. (Hals gezaagd, scherf gelijmd)
SCHATTING

 € 50 - 100
403 KASTSTEL
Zeven stuks in Delfts aardewerk. Met landschappen versierd. 19de eeuw. (Een gedekte vaas gerestaureerd, deksels gerestaureerd, scherfjes gerestaureerd)
SCHATTING

 € 100 - 150
405 VAAS
Veelkleurig versierd porselein. China, 20ste eeuw. H.: 33 cm.
SCHATTING

 € 1000 - 1500
407 SAMENGESTELD KASTSTEL
Delfts aardwerk. In blauw versierd. 18de eeuw. Scherfjes. (Twee deksels gerestaureerd, bekervaas met barst, scherven en scherfjes)
SCHATTING

 € 200 - 300
408 PAAR GEDEKTE VAZEN
Samson porselein. Imari decor. Een deksel hersteld. 19de eeuw. Randscherfjes, één vaas en één deksel hersteld. H.: 41 cm.
SCHATTING

 € 150 - 200
410 VAASJE
Veelkleurig versierd Chinees porselein. 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 100 - 200
411 KASTSTEL
Drie balustervormige gedekte vazen en twee bekervazen. Delfts aardewerk. 18de eeuw. H.: max 40 cm. (restauratie aaan deksels, randschilfers)
SCHATTING

 € 300 - 450
415 LOT
Twee bordjes. Delfts aardewerk. Blauw decor. Een bierkan bijgevoegd in Frankfurt aardewerk. Tinnen montuur. (bierkan met barsten, randschilfers aan borden).
SCHATTING

 € 40 - 60
418 MEISSEN
Beeldje van een kleine tuinier. Veelkleurig versierd porselein. Gemerkt met de gekruiste degens. Enkele scherfjes aan bloemen. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 125 - 175
423 LOT
Paar beeldjes. Jonge vrouw en jonge heer. Saksisch porselein. - drie groepjes- beeldje van een jongen in Louis XV klederdracht.
SCHATTING

 € 70 - 100
428 TWEE SCHOTELS EN BALUSTERVORMIGE GEDEKTE VAAS
Delfts aardewerk. Veelkleurig versierd. Barsten en scherfjes. 18de eeuw.
SCHATTING

 € 100 - 150
430 PAAR SCHOTELS EN VIER SCHOTELS
Veelkleurig versierd aardewerk. Delft. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 70 - 100
432 GEMBERPOT
Chinees porselein. Met bloesems in blauw versierd. China. 19de eeuw. Deksel hersteld. H.: 26,5 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
433 DELFT
Reeks van drie schotels. In blauw versierd. 18de eeuw.
SCHATTING

 € 100 - 200
435 LOT VAN VIER SCHOTELS EN BORDEN
Aardewerk. Diverse decors.
SCHATTING

 € 40 - 60
437 BORD
Delfts aardewerk. In blauw versierd met landschap met personages. Barst.
SCHATTING

 € 50 - 100
438 VIRKANTE FLESVAAS EN VAAS
Chinees porselein. In blauw versierd. Randschilfers aan de hals van de flesvormlige vaas. Bodemster op de bodem van de bekervaas. Transition en Kien Long tijdperk. H.: 26,5 & 20,5 cm.
SCHATTING

 € 300 - 400
439 LOT
Pannenkoekbordje. Veelkleurig Delfts aardewerk. Paar bekervazen. In blauw versierd aardewerk. 18de eeuw.
SCHATTING

 € 125 - 175
LOT 381 - 439 / 659
Lot nr.