LOT 119 - 428 / 708
Lot nr.
119 OVALE PLAKET
Frans porselein. Veelkleurig versierd met een galant koppel.
SCHATTING

 € 30 - 40
377 BOEDDHA
Geëmailleerd steengoed. Gecraqueleerd glazuur. Hoofd gelijmd en enkele scherfjes, zes vingers ontbreken. H.: 30,5 cm.
SCHATTING

 € 30 - 40
381 TWEE VAZEN
Chinees porselein. Versierd in blauw met ranken en chinese karakters. Houten deksels. H.: 35,5 en 34,5 cm (deksels te herstellen, onregelmatigheden in het glazuur, kleurverschillen tussen de vazen).
SCHATTING

 € 70 - 100
383 PAAR VAZEN
Chinees porselein. In blauw versierd met celadon grond 20ste eeuw. H. : 58,5 cm. (enkele bakfoutjes).
SCHATTING

 € 150 - 200
401 DELFT
Grote vaas. bord en drie balustervormige vazen. In blauw versierd aardewerk. 18de/19de eeuw. (Bord gerestaureerd en randschilfers)
SCHATTING

 € 70 - 100
402 LAMP EN VAAS
Samson en Japans porselein. Imari decor. 19de eeuw. (Hals gezaagd, scherf gelijmd)
SCHATTING

 € 50 - 100
403 KASTSTEL
Zeven stuks in Delfts aardewerk. Met landschappen versierd. 19de eeuw. (Een gedekte vaas gerestaureerd, deksels gerestaureerd, scherfjes gerestaureerd)
SCHATTING

 € 100 - 150
405 VAAS
Veelkleurig versierd porselein. China, 20ste eeuw. H.: 33 cm.
SCHATTING

 € 1000 - 1500
406 ELEGANTE DAME
Italiaans aardewerk. Veelkleurig versierd. Begin 20ste eeuw. Scherfje aan voet. Inscriptie ´3 APR´. H.: 53 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
407 SAMENGESTELD KASTSTEL
Delfts aardwerk. In blauw versierd. 18de eeuw. Scherfjes. (Twee deksels gerestaureerd, bekervaas met barst, scherven en scherfjes)
SCHATTING

 € 200 - 300
408 PAAR GEDEKTE VAZEN
Samson porselein. Imari decor. Een deksel hersteld. 19de eeuw. Randscherfjes, één vaas en één deksel hersteld. H.: 41 cm.
SCHATTING

 € 150 - 200
409 CLODION
Putti met bachante. Biscuit. Gesigneerd. H.: 37 cm. Bakfoutjes en scherf aan de achterzijde.
SCHATTING

 € 300 - 450
410 VAASJE
Veelkleurig versierd Chinees porselein. 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 100 - 200
411 KASTSTEL
Drie balustervormige gedekte vazen en twee bekervazen. Delfts aardewerk. 18de eeuw. H.: max 40 cm. (restauratie aaan deksels, randschilfers)
SCHATTING

 € 300 - 450
415 LOT
Twee bordjes. Delfts aardewerk. Blauw decor. Een bierkan bijgevoegd in Frankfurt aardewerk. Tinnen montuur. (bierkan met barsten, randschilfers aan borden).
SCHATTING

 € 40 - 60

417 ZEVEN PAUWENSTAARTBORDEN
Diverse maten. In blauw versierd aardewerk. Delft. Enkele hersteld. (Groot bord en twee broodbordjes hersteld, randschilfers)
SCHATTING

 € 125 - 175
418 MEISSEN
Beeldje van een kleine tuinier. Veelkleurig versierd porselein. Gemerkt met de gekruiste degens. Enkele scherfjes aan bloemen. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 125 - 175
423 LOT
Paar beeldjes. Jonge vrouw en jonge heer. Saksisch porselein. - drie groepjes- beeldje van een jongen in Louis XV klederdracht.
SCHATTING

 € 70 - 100
426 BONDELLE
´La semeuse´. Biscuit. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 250 - 350
428 TWEE SCHOTELS EN BALUSTERVORMIGE GEDEKTE VAAS
Delfts aardewerk. Veelkleurig versierd. Barsten en scherfjes. 18de eeuw.
SCHATTING

 € 100 - 150
LOT 119 - 428 / 708
Lot nr.