LOT 327 - 436 / 731
Lot nr.
327 JAN FABRE (B. 1958)
L´homme qui mesure les nuages. Gesigneerd en genummerd ´Jan Fabre ea III/IV´ . Gepolijst brons met goud patina. 289 x 150 x 77 cm. Uitgevoerd 1998. OPGELET : degene die wenst mee te bieden op dit stuk moet zich op voorhand inschrijven met voorlegging van bewijzen van solvabiliteit en betalingsgarantie in geval van aankoop.
SCHATTING

 € 120000 - 150000
385 JAN FABRE (B. 1958)
Le casque (uit de serie Sanguis Mantis). Gesigneerd en genummerd ´Jan Fabre 5/8´ (binnenkant). Gepolijst brons. 69 x 45 x 34 cm. Uitgevoerd in 2004
SCHATTING

 € 15000 - 25000
387 KIVIT A
De bronsgieter. Gepatineerd brons. Socle en marbre. Gesigneerd. H.: 52 cm (zonder sokkel) ; H.: 56 cm met sokkel.
SCHATTING

 € 250 - 350
391 PICARD
Koe in kunststof met acryl verf beschilderd. Gesigneerd. 128 x 220 cm.
SCHATTING

 € 300 - 400
392 PICARD
Koe in kunststof met acryl verf beschilderd. Gesigneerd. 158 x 220 cm.
SCHATTING

 € 300 - 400
393 ROMEINSE KRIJGER
Gepatineerd brons. Sokkel in blauwe steen. H.: 62 cm voor het beeld ; 105 cm voor de sokkel.
SCHATTING

 € 250 - 350
394 BILLIONIC (B. 1950)
Draak. Polyester. Gesigneerd op voet. H. 254 cm.
SCHATTING

 € 1250 - 1750
395 MARK DEDRIE (B. 1962)
3 opvliegende zwanen. Brons. H. 120 cm ; 140 cm; 130 cm. Socle 83 cm. Uitgevoerd in 2012.
SCHATTING

 € 2000 - 3000
396 ONBEKEND
Koe. Zwart geschilderd metaal. 290 x 290 cm.
SCHATTING

 € 300 - 400
397 VANDERLINDEN MAX
Bas relief in geglazuurd keramiek.
SCHATTING

 € 800 - 1200
398 CHRISTUS AAN HET KRUIS
Gesneden en geschilderd hout. 19de eeuw. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 300 - 450
400 CARLI A
Buste van een jonge vrouw. Gesculpteerd albast. Gesigneerd. Op een kolom in marmer met monturen in brons en messing.
SCHATTING

 € 2000 - 3000
414 ANONIEM
Jachthond met haas in de bek. Gepatineerd brons. Terug vast te zetten. H. : 20 x 34 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
416 PAAR KANDELAARS
Gepatineerd brons en zwart marmer. Napoléon III tijdperk. H.: 35 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
419 SZEZEBLEWSKI V
Mousse sifleur. Gepatineerd brons. Gesigneerd en gedateerd 1889. Op roodmarmeren sokkeltje. Terug vast te maken. Scherfjes aan sokkel. H.: 24 cm.
SCHATTING

 € 125 - 175
420 VAN VAERENBERGH
Putto.Gepatineerd terra cota. Marmeren sokkel.
SCHATTING

 € 350 - 500
421 DEKEIJSER A
Moderne sculptuur. Brons. Gesigneerd en genummerd. H. : 9,5 cm.
SCHATTING

 € 600 - 900
422 NELSON
Buste van een jonge vrouw. Gesneden albast. Marmeren sokkel.
SCHATTING

 € 200 - 300
425 DUBUCAND
Jachthond. Gepatineerd brons. Gesigneerd. 16 x 28 cm.
SCHATTING

 € 200 - 300
436 RETABELFRAGMENT
Sint-Anna, de Heilige Maagd en het kind Jezus met twee personages op de achtergrond. Gesneden eik. Sporen van polychromie (met overschilderingen). Omstreeks 1500. 35 x 42 cm.
SCHATTING

 € 2500 - 3500
LOT 327 - 436 / 731
Lot nr.