LOT 100 - 123 / 718
Lot nr.
100 TIBETAANSE TANKA
Godheid. Gouache met goud gehoogd. Tibet. 18de/19de eeuw. Te hesrtellen. 58 x 42 cm ; 115 x 73 cm (rol)
SCHATTING

 € 2000 - 3000
102 ANONIEM 17DE EEUW
Het mystieke huwelijk. Olie op doek (herdoekt). 55 x 41 cm.
SCHATTING

 € 700 - 1000
103 IKOON
Sint-Michiel. Houten paneel.
26 x 22 cm
SCHATTING

 € 150 - 200
104 DUYCK
Het bewerken van het land. Olie op doek. Gesigneerd. 40,5 x 66 cm.
SCHATTING

 € 200 - 300
105 GRIEKSE IKOON
Heilige Maria. Paneel. 20ste eeuw.
36 x 32 cm
SCHATTING

 € 10 - 15
106 HALLET A
Boszicht. Olie op doek. Te herstellen. 60,5 x 70,5 cm.
SCHATTING

 € 300 - 400
107 IKOON
Vier heiligen. Houten paneel.
29 x 16 cm
SCHATTING

 € 150 - 200
108 HALLET A
Zicht op Diest. Olie op doek. Gesigneerd. 80 x 100 cm.
SCHATTING

 € 750 - 1000
109 IKOON
De dood van de Heilige Maagd. Houten paneel. Rusland. Restauraties. 18de/19de eeuw.
SCHATTING

 € 100 - 150
110 VERVLOET V
Zicht op Mechelen met personnag. Olie op doek. Gesigneerd en gedateerd (18)66. Te herstellen. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 600 - 900
111 IKOON
Phases uit het leven van de Heilige Maagd. Rusland. Restauraties.
SCHATTING

 € 80 - 120
112 ANONIEM 19de EEUW
Allegorie van de winter. Olie op doek. 88 x 119 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 200 - 300
113 IKOON
Drie engelen (te herstellen). Houten paneel.
36 x 30 cm
SCHATTING

 € 100 - 150
114 GEUDENS
Reeks van drie kleuretsen. Gesigneerd. 42 x 52 cm.
SCHATTING

 € 60 - 90
115 NAAR CHAGALL
Kleurenlitho 1957 (zonder zichtbare handtekening). Stilleven en personages. Litho. Gesigneerd en genummerd 195 Zonder handtekening.
18 x 21 cm & 21 x 18 cm
SCHATTING

 € 100 - 150
116 EBERSTEIN H
Winterlandschap. Olie op doek. Gesigneerd. 77 x 82 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
120 KENNIS IGNACE
Biddende vrouw. Olie op doek. Gesigneerd. 100 x 80 cm.
SCHATTING

 € 150 - 200
121 FREY ALICE
Jong meisje. Gemengde techniek. Gesigneerd.
21 x 12 cm
SCHATTING

 € 100 - 150
122 KUIPER A
Man met geit - man met hond - sterrebeelden. Olie. Triptiek. Gesigneerd en gedateerd . 365 x 125,5 cm; 363 x 124,5 cm:99 x 223 cm --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 500 - 750
123 LOT KUNSTENAARSAFFICHES
Cobra - Dotremont - Vallat - Dibbets - Dubuffet.
SCHATTING

 € 30 - 40
LOT 100 - 123 / 718
Lot nr.