LOT 23 - 47 / 766
Lot nr.
23A MUNTSTUK
Geelgoud. 10 FFr.
SCHATTING

 € 70 - 100
25 VIER HALSKETTINGEN
Wit goud. Gewicht : ongeveer 56,65 g.
SCHATTING

 € 900 - 1200
28 RING
Wit goud bezet met een aquamarijn. Brutogewicht : ongeveer 11,05 g.
SCHATTING

 € 150 - 200
28A VACHERON CONSTANTIN
Horloge Chronomètre Royal in geelgoud. Lederen bandje met gouden slot.
SCHATTING

 € 2500 - 3500
29 TWEE RINGEN
Wit goud bezet met diamantjes. Brutogewicht : ongeveer 8,35 g.
SCHATTING

 € 200 - 300
30A VIJF DASSPELDEN
Wit goud en geel goud. Bezet met een briljant, een miniatuur, een cabochon granaat en hardsteen. 19de/20ste eeuw.
SCHATTING

 € 150 - 200
33A RING
Witgoud. Bezet met een centrale briljant waarrond briljanten.
SCHATTING

 € 1000 - 1200
34 REEKS VAN TWAALF DESSERTLEPELS
Zilver. Vervaardigd door Delheid.
SCHATTING

 € 150 - 200
34A HANGER
Geelgoud. Bezet met een grijze cultuurparel en briljanten.
SCHATTING

 € 250 - 350
36
SCHATTING

 € 150 - 200
37 SCHAAL OP VOETJES
925 pm zilver.
SCHATTING

 € 45 - 60
37A PAAR OORBELLEN
Geelgoud. Elk bezet met een grijze cultuurparel en briljanten.
SCHATTING

 € 350 - 450
38 TWEE RINGEN
Wit goud. Bezet met een saffier en briljanten. Brutogewicht : ongeveer 9,15 g.
SCHATTING

 € 200 - 300
40 LOT
Reeks van zes vorken - reeks van zes lepeltjes. Deens verguld zilver. Een vorkje beschadigd.
SCHATTING

 € 30 - 40
41 LOT DIVERSE BESTEKKEN
Zilver.
SCHATTING

 € 80 - 120
42 HALSSNOER
Een rij cultuurparels. Geel gouden slot.
SCHATTING

 € 50 - 100
44 ARMBAND
14 kt geel goud. Gewicht : ongeveer 49,30 g.
SCHATTING

 € 750 - 1000
45 REEKS VAN TWAALF HORS D´OEUVRE VORKJES
Geëmailleerd verguld Deens zilver.
SCHATTING

 € 80 - 120
46 CHRISTOFLE
Acht dienstukken. Verzilverd metaal. ´America´ model.
SCHATTING

 € 125 - 175
47 LOT MESSEN EN DIENSTUKKEN
Zilver en verzilverd metaal.
SCHATTING

 € 10 - 20
LOT 23 - 47 / 766
Lot nr.