MEI 2020

LOT 437 - 727 / 727
Lot nr.
437 SPIEGEL
Twee halve everzwijntanden en verguld bronzen ster gemonteerd op velours. H.: 42 cm.
SCHATTING

 € 30 - 40
441 SPIEGEL
Belijmd met ebbenhout. Koperen montuur. 17de eeuw. H.: 74 cm.
SCHATTING

 € 250 - 350
445 SPIEGEL
Belijmd met fruithout en gezwart hout. Gedceeltelijk verguld. Biedermeier tijdperk. 118 x 55 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
535 SCHOORSTEENSPIEGEL
Gesneden en groen geschilderd hout. Versierd met een doek in grisaille met putti. Louis XVI stijl. 175 x 97 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 200 - 300
642 SPIEGEL
Gesneden beukenhout. Louis XV stijl. 136 x 73 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
727 GROTE SPIEGEL
Kader in gesneden en verguld hout. ItaliŽ. 18de/19de eeuw.
SCHATTING

 € 1000 - 1500
LOT 437 - 727 / 727
Lot nr.