LOT 1 - 24 / 872
Lot nr.
1 SCHENKKAN
Verguld zilver. Versierd in trompe l´oeil. Rusland.†H.: 16 cm. Gewicht : 360 g.
SCHATTING

 € 1600 - 2000
2 PARFUMFLESJE
Robijnglas. Gegraveerd zilveren montuur. Napoleon III tijdperk. H. : 13 cm.
SCHATTING

 € 30 - 40
3 ROBJ
Theepot, suikerpot en melkpot. Aardewerk. Veelkeurig versierd. Art Deco. Max. H.: 14 cm.
SCHATTING

 € 200 - 300
5 DUBOIS Fernand
Zoutvaatje. Gepatineerd brons. Art Nouveau. Gesigneerd. 6 x 9 x 6 cm.
SCHATTING

 € 250 - 350
6 KANDELAAR
Blauw, melkwit en verguld Murano glas. H.: 22 cm.
SCHATTING

 € 50 - 75
7 SNUIFDOOS
Duits porselein. Veriserd met galante taferelen. Verguld metalen monturen. 18de eeuw. 7,5 x 5 cm.
SCHATTING

 € 150 - 200
8 BEELDJE
GeŽmailleerd zilver, gekleurd ivoren handjes en hoofdje. China, 20ste eeuw. H.: 30 cm.
SCHATTING

 € 450 - 600
9 ETUI
Verguld zilver, zilver en parelmoer. Louis XVI tijdperk. 8 x 4,5 cm.
SCHATTING

 € 200 - 300
11 RELIGIEUS MEDAILLON
Sint-Barbara. Achterglasschildering. Zilveren kader. 18de eeuw. 6,5 x 6 cm.
SCHATTING

 € 150 - 200
12 LAMP
Vaas ongevormd tot lamp. Chinees porselein. Veelkleurig Famille Rose decor. Met gaatje voor electrciteit. H.: 45 cm.
SCHATTING

 € 350 - 500
13 INKTPOTJE
Kaiserzin. (tin). Duitsland. Art Nouveau. 5 x 6,5 x 7 cm.
SCHATTING

 € 60 - 90
14 LOT
Doos in compartimenten, grote bowl, gedekte bowl, kleine jardiniŤre, schaaltje op voet, bord. Scherfjes en haarbarstjes. China, 19de eeuw.
SCHATTING

 € 500 - 750
15 DOOS
GeniŽlleerd zilver. Versierd met een stadszicht. Rusland. Gewicht : 176 g.
SCHATTING

 € 400 - 500
17 LEPEL EN MES
Russisch zilver. Brutogewicht : 80 g.
SCHATTING

 € 70 - 100
19 MONOGRAM JB
Moder en kind. Beeld in steengoed. Art Deco. 22 x 21,5 x 9 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
20 KOELEMMER
Italiaans zilver. H.: 22 cm. Gewicht : ongeveer 1330 g.
SCHATTING

 € 200 - 300
21 RONDE SCHOTEL
In de vorm van een bloem. Italiaans zilver. Gewicht : ongeveer 918 g.
SCHATTING

 € 200 - 300
22 GEDEKTE DOOS
Duits porselein. Blauw en gouden decor. Duits porselein (Fraureuth). H.: 18 cm. Dia. : 13,5 cm.
SCHATTING

 € 125 - 175
23 RECHTHOEKIGE PRESENTEERSCHAAL
Italiaans zilver. 36,5 x 25 cm. Gewicht : ongeveer 888 g.
SCHATTING

 € 250 - 350
24 PAAR VAASJES
Satsumah aardewerk. Meiji tijdperk. H. : 12 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
LOT 1 - 24 / 872
Lot nr.