LOT 39 - 75 / 99
Lot nr.
39A KLEINE BORSTSPELD
Goud, zilver, koraal en pareltjes. Einde 19de eeuw.
SCHATTING

 € 50 - 100
40 RING
Geelgoud en witgoud. Bezet met drie diamantjes.
2,4 gr
SCHATTING

 € 40 - 60
40A TWEE RINGEN
Geelgoud. En bezet met een synthetische robijn. De ander bezet met een aquamarijn.
Poids brut/ Brutogewicht :7,85 g
SCHATTING

 € 100 - 150
45 HANGER
14 Kt geelgoud. Gewicht : ongeveer 8,7 g
SCHATTING

 € 100 - 150
46 DASSPELD
Geelgoud. Bezet met briljanten.
Poids brut / Brutogewicht : ongeveer 3,15 g environ
SCHATTING

 € 40 - 60
47 ARMBAND
Geelgoud. Bezet met briljanten. Brutogewicht : ongeveer 30,56 g.
SCHATTING

 € 600 - 900
48 HALSSNOER EN BORSTSPELD
Verguld metaal. In een doos ´Ciel Mes Bijoux´.
SCHATTING

 € 20 - 30
48A KRUISVORMIG HANGERTJE EN KETTINGKJE
Geelgoud. Gewicht : ongeveer 7,94 g.
SCHATTING

 € 150 - 200
49 DAMESHORLOGE
Geelgoud. Art Deco.
SCHATTING

 € 250 - 350
54 ARMBAND
Geelgoud en witgoud bezet met een cultuurparel. Oude damesarmbandhorloge veranderd in armband.
Poids brut/ brutogewicht : environ/ ongeveer 28,32 g
SCHATTING

 € 300 - 400
56 LOT
Paar oorbellen en twee ringen. 14 Kt geelgoud. Gewicht : ongeveer 4,83 g.
SCHATTING

 € 50 - 75
58 LOT
Hanger en kettingkje. 14 Kt geelgoud. Gewicht : ongeveer 1,94 g. Kettingkje. 18 Kt geelgoud. Gewicht : ongeveer 3,06 g.
SCHATTING

 € 70 - 100
59 RING
14 Kt geelgoud. Bezet met een onyx cabochon.
SCHATTING

 € 40 - 60
62A LOT VAN DRIE RINGEN
14 Kt geelgoud en roze goud. Bezet met onyx, een rode gepolijste steen en een blauwe intaglio.
SCHATTING

 € 250 - 350
65A LOT VAN DRIE RINGEN
14 kt geelgoud en roze goud. Twee steentjes ontbreken. Gewicht : ongeveer : 13 g.
SCHATTING

 € 200 - 250
69 NIET GEZETTE DIAMANT
Ongeveer 1,69 kt. Een montuur van een ring bijgevoegd in goud en platina.
SCHATTING

 € 2500 - 3500
69A DRIE TROUWRINGEN
Geelgoud. Gegraveerd decor. Gewicht : ongeveer 19,16 g.
SCHATTING

 € 375 - 425
70A RING EN TWEE KETTINGKJES
18 kt, 14 kt en 9 kt Geelgoud. De ring bezet met twee robijntjes, de twee kettingkjes gebroken. Brutogewicht : ongeveer 8,5 g
SCHATTING

 € 100 - 150
71 SLAVENARMBAND
Geelgoud.
Poids/gewicht : environ/ ongeveer 14,48 g
SCHATTING

 € 300 - 400
75 ARMBAND
Geelgoud.
Poids/gewicht : environ/ ongeveer 48,80 g
SCHATTING

 € 900 - 1300
LOT 39 - 75 / 99
Lot nr.