LOT 546 - 598 / 598
Lot nr.
546 FORETAY
Jonge naakte vrouw. Gepatineerd terra cota. Scherfjes.
H: 73 cm
SCHATTING

 € 200 - 300
571 PAAR BUSTES
Diana en Apollo. Gesculpteerd albast. Groenmarmeren sokkel. En buste gerestaureerd. 19de eeuw.
H: 48 cm
SCHATTING

 € 450 - 600
598 DRIE BEELDEN
Gesneden hout. China, 20ste eeuw.
H: 40, 32, 20 cm
SCHATTING

 € 50 - 100
LOT 546 - 598 / 598
Lot nr.