LOT 540 - 792 / 792
Lot nr.
540 BUSTE VAN NAPOLEON III
Gepatineerd brons. H.: 30 cm.
SCHATTING

 € 80 - 120
542 LOT
Van Vaerenbergh. Buste van een jonge vrouw. Brons. Gesigneerd. Roze marmeren sokkel. H.: 20 cm - berenvel met naakte vrouw. Messing.
SCHATTING

 € 70 - 100
545 VILLANIS E
Traviata. Buste van een jonge vrouw. Gepatineerd brons. Gesigneerd. Patine licht beschadigd. H.: 40 cm.
SCHATTING

 € 400 - 600
563 MOREAU MATH
Jonge vrouw. Gepatineerd brons. Gesigneerd. H.: 47 cm.
SCHATTING

 € 250 - 350
609 OUDE SCULPTUUR
Hoofd. Gesneden steen. Corsicaans werk.
SCHATTING

 € 1400 - 1800
610 ZITTENDE GEVLEUGELD PERSONNAGE
Groen gepatineerd metaal. Sokkel ontbreekt. H.: 75 cm. Opgepast : sokkel op de foto hoort niet bij dit stuk.
SCHATTING

 € 300 - 400
615 BEELD VAN EEN KRIJGER
Gesneden hout. Afrikaaans werk.
SCHATTING

 € 10 - 15
656 AMORGASTI
Twee jachthonden met fazant. Gepatineerd brons. Gesigneerd en gedateerd. Marmeren sokkel. 37 x 61 x 22 cm.
SCHATTING

 € 600 - 800
688 NAAR MAROCHETTI
Ridder te paard. Gepatineerd brons. Naar het model ban 1838 . Zwartmarmeren sokkel. 50 x 40 x 17 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150

761A THOLT B
Wandsculptuur. Brons. Gesigneerd. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
L: 140 cm
SCHATTING

 € 150 - 250
792 DRIE GANZEN
Tuinbeelden in kunststeen. H.: 50 cm.
SCHATTING

 € 50 - 80
LOT 540 - 792 / 792
Lot nr.