LOT 329 - 537 / 792
Lot nr.
329 FOURMOIS TH
Landschap met reizigers. Olie op paneel. Gesigneerd. Te herstellen. 43,5 x 55 cm.
SCHATTING

 € 450 - 600
337 M NE
Koe en kalf. Gepatineerd plaatser. Gesigneerd. 24 x 36 x 20 cm.
SCHATTING

 € 450 - 600
464 CARLI A
Buste van een jonge vrouw. Gesculpteerd albast. Gesigneerd. Op een kolom in marmer met monturen in brons en messing.
SCHATTING

 € 1500 - 2000
465 MONOGRAM DBH
Moderne sculptuur. Metaal en glas. H.: 225 cm.
SCHATTING

 € 150 - 200
470 PICARD
Koe in kunststof met acryl verf beschilderd. Gesigneerd. 128 x 220 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 200 - 300
470A PICARD
Koe in kunststof met acryl verf beschilderd. Gesigneerd. 158 x 220 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 200 - 300
491 PUYT A
Naakte vrouw die haar haar kamt. Gepatineerd brons. Gesigneerd. H.: 76 cm.
SCHATTING

 € 500 - 750
495 ANON IEM BEGIN 20STE EEUW
Muziek spelende putti. Gesculpteerd albast. Bronzen monturen. H.: 69 cm.
SCHATTING

 € 800 - 1200
496 L‹GERTH FERDINAND
Jachtjodin Diana en haar hond. Gepatineerd brons. Gesigneerd. H.: 75 cm.
SCHATTING

 € 1200 - 1800
505 DE CLERCK O
Christus. Plaatser. Gesigneerd. 49,5 x 49,5 cm.
SCHATTING

 € 50 - 100
513 SZESZEVLEWSKI
´Mousse sifleur´. Gepatineerd brons. Gesigneerd. H.: 44 cm.
SCHATTING

 € 350 - 500
515 TREFELONI A.
Buste van een man. Gepatineerd brons. Marmeren sokkel.
SCHATTING

 € 500 - 750
517 ANONIEM
Jachthond met haas in de bek. Gepatineerd brons. Terug vast te zetten. H. : 20 x 34 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
524 CRACO ARTHUR
Twee maskers. Keramiek. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 50 - 100
528 VAN CUTSEM
Buste van Emile Max. Terra cota. Gesigneerd. H.: 24 cm.
SCHATTING

 € 30 - 40
530 CRACO ARTHUR
´Le vieux clochard´. Buste in geŽmailleerd keramiek. H.: 35 cm (sokkel inbegrepen).
SCHATTING

 € 250 - 350
533 DE DIJN JEANNE
Drie plaketten. Brons. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 100 - 150
534 BUSTE VAN EEN JONGE VROUW
Wit en roze albast. Jaren ´20 van de 20ste eeuw. Herstelling aan de sokkel. H.: 46 cm.
SCHATTING

 € 400 - 600
535 AUVRAY CHARLES
Buste van een jonge vrouw. Gepatineerd brons. Gesigneerd. H.: 36 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
537 PICAULT E
´Le minerai´. Gepatineerd brons. Gesigneerd. H.: 57 cm.
SCHATTING

 € 500 - 750
LOT 329 - 537 / 792
Lot nr.