APRIL 2018

LOT 57 - 76 / 999
Lot nr.
57 MUNT ZAKJE
Zilver.
SCHATTING

 € 20 - 40
58 PILLENDOOSJE
Gegraveerd zilver.
SCHATTING

 € 20 - 30
59 KLEIN ETUI
Verguld zilver.
SCHATTING

 € 30 - 40
60 LOT ZILVEREN EN VERGULD ZILVEREN MUNTEN
SCHATTING

 € 30 - 40
61 GROTE PARFUMFLES OP SCHAAL
Glas. Italiaans en portugees zilver.
SCHATTING

 € 40 - 60
62 REEKS GROTE BESTEKKEN
Model Recammier.Verzilverd metaal. Vervaardigd door Wiskemann.
SCHATTING

 € 40 - 60
63 PAAR DIENSCHOTELS
Verzilverd metaal. Met schelpen versierd.
49 x 31 cm
SCHATTING

 € 40 - 60
64 KOFFIE- EN THEESERVIES OP DIENBLAD
Verzilverd metaal.
SCHATTING

 € 40 - 80
65 LOT
Twee dubbel zoutvatten. Paar kandelaar. Zilver en verzilverd metaal.
SCHATTING

 € 50 - 100
66 DREI LEPELS EN VORK
Zilver.
SCHATTING

 € 50 - 75
67 SNUIFDOOS
Zilver. Gegraveerd decor. Binnenkant in verguld zilver. Duitsland. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 50 - 100
68 LUYCKX ANTOON
Vier muntstukken van 250 BEF ontworpen door de kunstenaar. Twee prototypes en twee normale munten. Zilver.
SCHATTING

 € 50 - 100
69 PAAR BOWLS EN GEDEKT POTJE
Egyptisch zilver.
SCHATTING

 € 50 - 75
70 KOFFIE EN THEESERVIES
Verzilverd metaal. Engeland.
SCHATTING

 € 50 - 100
71 SHAKER
Glas. Zilveren montuur.
SCHATTING

 € 50 - 100
72 DIENBLAD
Verzilverd metaal. Versierd met bladwerk.
66 x 45 cm.
SCHATTING

 € 50 - 100
73 HANDTAS
Zilver. Versierd met strikken. Louis XVI stijl.
SCHATTING

 € 50 - 100
74 COUPE OP VOET
ZIlver en kobalt kristal. Twee handvatten. Louis XVI.
H : 6 cm
SCHATTING

 € 60 - 90
75 CHRISTOFFLE
Theepot in verzilverd metaal.
H : 20 cm
SCHATTING

 € 60 - 80
76 SNUIFDOOS
Zilver. Gegraveerd decor. Binnenkant in verguld zilver. Frankrijk, 19de eeuw.
SCHATTING

 € 70 - 100
LOT 57 - 76 / 999
Lot nr.