DECEMBER 2008
Gecatalogeerde veiling

LOT 68 - 224 / 905
Lot nr.

68A BESTAAT NIET
SCHATTING

 € 0

69A BESTAAT NIET
SCHATTING

 € 0

70A BESTAAT NIET
SCHATTING

 € 0

71 BESTAAT NIET
SCHATTING

 € 0

72A BESTAAT NIET
SCHATTING

 € 0

87 TERUGGETROKKEN UIT DE VEILING
Ivoor. Afrika en Indië. Verzilverd metalen montuur. 19de en begin 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 40 - 60

88 TWEE KETTINGEN
Een rij zoetwaterparels. Gouden slot.
SCHATTING

 € 60 - 90

89 CHRISTOFLE
Armband. Zilver en goud.
SCHATTING

 € 70 - 100

103 TRAJMAN PAUL
Compositie. Chinese inkt op papier gemaroufleerd op doek.
60 x 80 cm
SCHATTING

 € 300 - 400

108A BESTAAT NIET
SCHATTING

 € 0

111A BESTAAT NIET
SCHATTING

 € 0

116 DE CHIRICO G
Personage. Ets. Gesigneerd.
25 x 30 cm
SCHATTING

 € 350 - 500

157 JACKNICK CLIVE VINCENT
‘The river and the church’. Olie. Gemonogrammeerd. 10 x 10 cm.
10 x 10 cm
SCHATTING

 € 150 - 200

162 TERUGGETROKKEN UIT DE VEILING
Stilleven met bloemen. Doek. Onleesbare signatuur.
SCHATTING

 € 30 - 40

173 GARDIEN JOSIANE
Zelfportret. Doek. Gesigneerd.
25 x 30 cm
SCHATTING

 € 100 - 150

176 ZOWA V
Abstract personage. Paneel. Gesigneerd en gedateerd 1972.
88 x 46 cm.
SCHATTING

 € 30 - 50

196 MEERTZ FRANS
De bakker. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ´93.
30 x 40 cm
SCHATTING

 € 100 - 150

219 SNAUWAERT BEN
Zwangere vrouw. Olie op karton.
70 x 50 cm
SCHATTING

 € 40 - 80

222 BLOOMFIELD HARRY
Zittend naakt. Gemengde techniek. Gesigneerd.
20 x 40 cm
SCHATTING

 € 120 - 180

224 UIT DE VEILING TERUGGETROKKEN
De processie. Olie op doek. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 400 - 600
LOT 68 - 224 / 905
Lot nr.