FEBRUARI-MAART 2018

LOT 45 - 83 / 973
Lot nr.
45 VIER HANGERS
Boudha in jade, letter G, tand en geėmailleerde vis. Metaal en zilver.
SCHATTING

 € 20 - 30
46 HALSSNOER
Een rij van turkoois. Slot in goud.
SCHATTING

 € 25 - 50
47 RING
Metaal en 14kt goud. Bezet met briljanten (gebreken).
SCHATTING

 € 30 - 50
48 RAYMOND WEILL
Dameshorloge. Verguld metaal en witte stenen. Lederen armband.
SCHATTING

 € 30 - 50
49 HERMES
Armband. Verguld metaal met geėmailleerde versiering. Gesigneerd. Scherfje.
SCHATTING

 € 30 - 40
51 YVES SAINT LAURENT
Dameshorloge. Verguld metaal.
SCHATTING

 € 40 - 80
53 RING
Witgoud. Bezet met vier smaragden en briljanten.
SCHATTING

 € 50 - 100
57 LOT DIVERSE JUWELEN
2 trouwringen, 5 manchetknopen, paar oorbellen, 1 dasspeld, 1 sleuteltje, 1 kleine hart.
SCHATTING

 € 60 - 80
62 RING
Witte goud. Bezet met zeven diamantjes.
SCHATTING

 € 70 - 100
67 LOT EDELSTENEN
SCHATTING

 € 80 - 120
68 HALSSNOER
Een rij kweekparels. Witgouden slotje.
SCHATTING

 € 80 - 120
72 CARTIER
Horloge. Staal en verguld metaal.
SCHATTING

 € 150 - 200
73 RING
Geel en wit goud. Bezet met kleine briljanten.
SCHATTING

 € 150 - 200
74 HANGER EN KETTING
Witgoud. Hanger met drie briljantjes.
Poids brut / Brutogewicht : ongeveer 17,35 g environ
SCHATTING

 € 200 - 300
76 KETTING EN TWEE HANGERS
Geelgoud. Een hanger bezet met een briljantje.
Poids brut / Brutogewicht : ongeveer 24,5 g environ
SCHATTING

 € 250 - 350
77 DAMESARMBANDHORLOGE
Geelgoud.
SCHATTING

 € 250 - 350
79 RONDE BORSTPELD
Bezet met parels, robijnen en smaragden.
SCHATTING

 € 250 - 300
80 RING
Witte goud. Bezet met een briljant (0,11 ct). Met certificaat.
5 gr.
SCHATTING

 € 250 - 300
81 ARMBAND
Geelgoud.
SCHATTING

 € 250 - 350
83 RING
Wit goud. Bezet met witte en zwarte briljanten.
6,45 gr.
SCHATTING

 € 300 - 400
LOT 45 - 83 / 973
Lot nr.