LOT 6 - 68 / 96
Lot nr.
6 KOFFIE- EN THEESERVIES
Zilver. Handgrepen in Macasar ebbenhout . Vervaardigd door Delheid. Art Déco.
SCHATTING

 € 1500 - 2000
8 LOT
Kandelaar en servetring in zilver. Taste-vin en twee bekers in verzilverd metaal van Christofle.
SCHATTING

 € 40 - 60
9 OLIE- EN AZIJNSTEL
Zilver. Twee flesjes in glas (bijgepast). Empiretijdperk.
SCHATTING

 € 250 - 350
12 GEDEKTE GROENTEKOM
Frans zilver. Louis XV stijl. Begin 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 300 - 450
13 OLIE- EN AZIJNSTEL
Duits zilver. Geguillocheerd decor.
SCHATTING

 € 40 - 60
16 BESTEK
Verzilverd metaal. Model ´au filet´. Vormstukken in zilver en metaal bijgevoegd.
SCHATTING

 € 100 - 150
19 REEKS VAN ZES BESTEKKEN
Zilver. Model ´au filet´.
SCHATTING

 € 80 - 120
37 LOT
Zilveren beker en suikertang - reeks van zes taartvorkjes in geëmailleerd en verguld zilver.
SCHATTING

 € 50 - 75
51 KOFFIE- EN THEESERVIES OP DIENBLAD
Koffiepot, theepot, gedekte suikerpot en melkpot. Dienblad. Duits zilver. Louis XV stijl.
SCHATTING

 € 350 - 500
52 SCHOTEL
Zilver 800 pm. Regencestijl.
SCHATTING

 € 80 - 120
53 KOFFIE- EN THEESERVIES
Verzilverd metaal. Frankrijk. Art Deco.
SCHATTING

 € 100 - 150
55 LOT
Flessenhouder in Engels zilver. Beker in Duits zilver. Art Nouveau. - Twee zilveren presenteerschalen. Vervaardigd door Delheid.
SCHATTING

 € 100 - 150
57 WISKEMANN
Bestek. Verzilverd metaal.
SCHATTING

 € 100 - 150
60 DRIE LEPELS EN VORK
Zilver.
SCHATTING

 € 30 - 40
62 SNUIFDOOS
Zilver. Gegraveerd decor. Binnenkant in verguld zilver. Frankrijk, 19de eeuw.
SCHATTING

 € 30 - 40
63 LOT
Beker in Russisch zilver, servetring in Frans zilver. Stempel in verzilverd metaal.
SCHATTING

 € 30 - 40
65 BLOC NOTE HOUDER
Zilver. Vervaardigd door Wolfers.
SCHATTING

 € 30 - 40
66 CHRISTOFLE
Theepot in verzilverd metaal.
H : 20 cm
SCHATTING

 € 40 - 60
67 BESTEKKIST
Metaal en hertengewei. Duistland, 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 200 - 300
68 KOFFIE EN THEESERVIES
Zilver. Keuren van Delheid. Een dienblad in verzilverd metaal bijgevoegd.
SCHATTING

 € 350 - 500
LOT 6 - 68 / 96
Lot nr.