LOT 2 - 39 / 99
Lot nr.
2 ARMBAND
Geelgoud. Versierd met florale motieven en chinese karakters. Travail chinois, 20e siècle. Gewicht : ongeveer 42 g.
SCHATTING

 € 750 - 1000
3 CHOPARD
Damesarmbandhorloge. Geelgoud bezet met briljanten. Onyx wijzerplaat. Gesigneerd.
54,30 gr
SCHATTING

 € 1000 - 1500
4 ARMBAND
Wit- en geelgoud.
Poids/gewicht : environ/ ongeveer 35,35 g
SCHATTING

 € 700 - 1000
7 HALSSNOER
Witgoud bezet met een jadeite cabochon. Brutogewicht : ongeveer 17g.
SCHATTING

 € 250 - 350
11 HANGER EN KETTINGKJE
14 Kt witgoud bezet met een briljant. Brutogewicht : ongeveer 4,72 g.
SCHATTING

 € 80 - 120
14 TERUGGETROKKEN UIT DE VEILING
SCHATTING

 € 0
15 CORUM
Damesarmbandhorloge. Geelgoud. Beschadigd.
Poids/gewicht : environ/ ongeveer 67,40 g
SCHATTING

 € 800 - 1200
20 KETTING
Deel van een sautoir ketting. Geelgoud.
Poids/gewicht : environ/ ongeveer 7,45 g g
SCHATTING

 € 140 - 200
21 VAHL
Ring in platina. Bezet met twee briljanten van ongeveer elk 1 karaat..
SCHATTING

 € 2500 - 3500
24 TWEE TROUWRINGEN
Geelgoud. Eén beschadigd.
Poids/gewicht : environ/ ongeveer 6,87 g
SCHATTING

 € 120 - 160
26 ZEGELRING
Geelgoud.
Poids/gewicht : environ/ ongeveer 13,42 g
SCHATTING

 € 250 - 350
29 LOT
Diverse edelstenen.
SCHATTING

 € 100 - 125
30 LOT
Halssoer van ametistparels en twee borstspelden versierd met bloemenmozaïkjes.
SCHATTING

 € 55 - 65
31 LOT
Drie halssnoeren van koraa- en agaatparels.
SCHATTING

 € 35 - 45
32 RICHARD
Dameshorloge. Roze goud.
SCHATTING

 € 60 - 90
34 HERMES
Dameshorloge. Verguld metaal. Groenlederen armband.
SCHATTING

 € 250 - 300
35 VAHL
Ring in platina. Bezet met een briljant waarrond malachiet en kleine briljanten.
SCHATTING

 € 4000 - 6000
36 TWEE RINGEN
Geelgoud bezet met diverse steentjes.
SCHATTING

 € 50 - 75
38 HALSSNOER
Geelgoud en zaadpareltjes.
Poids/gewicht : environ/ ongeveer 10,77 g
SCHATTING

 € 200 - 300
39 RING
Geelgoud bezet met zes briljanten.
Poids/gewicht : environ/ ongeveer 7,68 g
SCHATTING

 € 150 - 200
LOT 2 - 39 / 99
Lot nr.