LOT 402 - 500 / 597
Lot nr.
402 POEDERHOORN
Ivoor. Mongools werk.
SCHATTING

 € 120 - 180
408 LOT ALBUMS VAN BECASSINE
Bécassine chez les Turks (1909) - Bécassine aux bains de mer (1932) - Bécassine en apprentrissage (1913) - Les farces de Bicot (2). - L´enfance de Bécassine (1913).- les chansons de Bécassine (1927).
SCHATTING

 € 70 - 100
416 BOEDHISTISCHE KLOK
Ingelegd koper. Met vogels versierd.
SCHATTING

 € 100 - 150
423 HERMES
Carré in zijde.
SCHATTING

 € 100 - 150
428 POP
Biscuit hoofd. Open mond. Duitsland.
H : 50 cm
SCHATTING

 € 30 - 40
430 HERMES
Zijden carré.
SCHATTING

 € 40 - 60
434 HERMES
Zijden carré.
SCHATTING

 € 40 - 60
435 POP
Celluloid hoofd.
H : 50 cm
SCHATTING

 € 20 - 30
438 HERMES
Damestas. Zwart leder.
SCHATTING

 € 100 - 150
440 PAAR POPPEN
Hout en versierd papier-maché. Houten sokkels. China.
SCHATTING

 € 150 - 200
444 LOT VAN DRIE WAPENS
Mes 14-18, indonesische kris en congolees mes.
SCHATTING

 € 50 - 100
450 HERMÈS
Carré in zijde. In originele doos.
SCHATTING

 € 50 - 100
473 DRIE DOZEN
Divers hout.
SCHATTING

 € 20 - 30
475 DRIE AFFICHES
Warhol (2) - één in cyrilisch met afbeeldingen van Lenin.
SCHATTING

 € 10 - 20
495 MISSAAL
Ivoren band. Zilveren monturen. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 20 - 30
496 BAROMETER
Mahonie. Gesigneerd "Le Fry Chevalier - Bervele du Roy - Marché aux Fleurs n1 à Paris". Gedateerd 1768.
SCHATTING

 € 600 - 900
497 MAQUETTE VAN EEN TEMPEL
Gesneden kurk. Onder stolp. China.
SCHATTING

 € 10 - 15
498 LOT DIVERSE MEDAILLES
SCHATTING

 € 50 - 75
499 HENSLOW T. GEOFFREY W.
YE sundial Booke. London. Edward Arnold. 1914.
SCHATTING

 € 70 - 100
500 WEEEGSCHAALTJE
Koper. In een houten doosje.
SCHATTING

 € 20 - 30
LOT 402 - 500 / 597
Lot nr.