LOT 414 - 608 / 608
Lot nr.
414 GALLE
Miniatuurvaasje. GeŽtst glas. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 100 - 150
442 VIER VAZEN
Geslepen en gegoten kristal. Val Saint Lambert.
SCHATTING

 € 20 - 30
448 CHARDER
Le Verre Francais. Vaas in glaspasta. Gesigneerd.
H: 48 cm .
SCHATTING

 € 600 - 900
455 LALIQUE FRANCE
Gedeeltelijk mat kristal. Zes elementen. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 150 - 200
457 VAAS
Rood geslepen kristal van Val Saint Lambert.
SCHATTING

 € 10 - 15
465 DAUM
Tafelmiddenstuk. Kristal. Gesigneerd.
L: 65 cm
SCHATTING

 € 20 - 30
469 VAAS
Paars geslepen Val Saint Lambert kristal.
H: 22 cm
SCHATTING

 € 30 - 40
494 LE BLEIS BOB
Vaas in ingelegd glas.
H: 13 cm
SCHATTING

 € 50 - 80
506 SCHNEIDER
Vaasje in glaspasta. Gesigneerd.
H: 17 cm
SCHATTING

 € 100 - 150
513 VAL SAINT LAMBERT
Vaas in geslepen groen kristal. Voet met zilveren montuur.
SCHATTING

 € 30 - 40
514 GLASSERVIES
Geslepen VSL kristal. 10 champagnecoupen, 11 waterglazen, 11 rodewijnglazen, 11 wittewijnglazen en 12 likeurglaasjes.
SCHATTING

 € 100 - 200
552 SAINT-LOUIS
Tien waterglazen, twaalf rodewijnglazen, vijf champagnefluiten. Geslepen kristal. Model Tommy.
SCHATTING

 € 250 - 350
559 VAL SAINT LAMBERT
Drie karaffen en zes glazen op voet. Gekleurd en geslepen kristal.
SCHATTING

 € 70 - 100
560 VAL SAINT LAMBERT
Vaas in blauw geslepen kristal. Vaasje in aubergine geslepen kristal.
SCHATTING

 € 70 - 100

605 GALLE
Conische vaas. Glas. Met zuren gegraveerd decor . Gesigneerd.
SCHATTING

 € 800 - 1000
608 GALLE
Vaasje met langgerekte hals. GeŽtst glas. Gesigneerd. H : 20 cm.
H: 20 cm
SCHATTING

 € 300 - 450
LOT 414 - 608 / 608
Lot nr.