LOT 433 - 602 / 602
Lot nr.
433 DRIE FOTOKADERS
Verguld brons en messing. Twee in Empirestijl.
SCHATTING

 € 30 - 40
557 KANDELAAR
Geaptineerd brons. In NApolitaanse stijl. Etiket van de Compagnie des Bronzes de Bruxelles. Einde 19de eeuw.
H: 28 cm
SCHATTING

 € 200 - 300

602 LOT DIVERS KOPER
SCHATTING

 € 30 - 40
LOT 433 - 602 / 602
Lot nr.