LOT 511 - 594 / 594
Lot nr.
511 BUREAU/TAFEL
Notelaar. Spanje. Waarschijnlijk 17de/18de eeuw.
SCHATTING

 € 300 - 500
512 TAFELTJE
Notelaar en gekleurd hout. Spaans werk.
SCHATTING

 € 100 - 150
525 BIJZETTAFELTJE
Gekleurd hout. China.
SCHATTING

 € 50 - 100
531 KLEINE POEF
Geschilderd hout. Op wieltjes. Napoleon III tijdperk.
SCHATTING

 € 40 - 60
555 PAAR BIJZETTAFELTJES
Metaal. Glazen bladen. Jaren ´80.
SCHATTING

 € 40 - 60
567 MEUBELTJE
Ingelegd eikenhout. Drie laden. Engeland. Einde 19de eeuw.
SCHATTING

 € 40 - 60
585 MEUBELTJE
Rozenhout en mahonie. Vier laden. Messing monturen. Louis XVI stijl.
SCHATTING

 € 70 - 100
593 PAAR SFINXEN
Tuindecoratie. Kunststeen.
SCHATTING

 € 125 - 175
594 PARAVENT
Zes bladen. Japan. Edo tijdperk.
SCHATTING

 € 3000 - 4000
LOT 511 - 594 / 594
Lot nr.