LOT 415 - 561 / 561
Lot nr.
415 COMTOISE KLOK
Gedreven koper. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 20 - 30
437 KOLOMPENDULE
Marqueterie. Charles X tijdperk.
H : 48 cm
SCHATTING

 € 80 - 120
460 WANDKLOK
Gezwarte kader. Eglomisé wijzerplaat. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 20 - 30
464 WANDKLOK
Gezwart hout. Wijzerplaat ingelegd met parelmoer. 19de eeuw. Gebroken glas.
SCHATTING

 € 40 - 60
547 kolompendule
Gezwart hout. Geëmailleerde wijzerplaat. Napoleon III tijdperk.
SCHATTING

 € 50 - 100
554 ZWITSERSE KLOK
Versierd hout. 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 30 - 50
561 SCHOUWGARNITUUR
Een pendule en paar schalen op voet. Zwart marmer en rood marmer. Einde 19de eeuw.
SCHATTING

 € 200 - 300
LOT 415 - 561 / 561
Lot nr.