LOT 418 - 550 / 606
Lot nr.
418 VAAS
Nankin Aardewerk. Veelkleurig versierd met personages, gecraqueleerd. China, 19de eeuw.
H : 43 cm
SCHATTING

 € 150 - 200
422 LOT
Zesenveertig borden en een dessertbord. Oud Doorniks porselein. Verschillende blauwe decors.
SCHATTING

 € 150 - 200
424 LOT
Gedekte suikerpot (scherfjes), vier kopjes en schoteltjes, schaaltje. Oud Doorniks porselein. Verschillende blauwe decors.
SCHATTING

 € 30 - 50
447 VAASJE
Chinees porselein In blauw versied met bloemen. 17de eeuw. (Hersteld).
SCHATTING

 € 20 - 30
459 PAAR VAZEN
Frans porselein. Japaniserend decor. Scherfje.
H: 25 cm.
SCHATTING

 € 30 - 50
463 VAAS
Sèvres porselein. Veelkleurig versierd met een galant tafereel. Verguld bronzen monturen. 19de eeuw. Deksel ontbreekt.
H : 35 cm
SCHATTING

 € 70 - 100
466 PAAR VAZEN
Chinees porselein. In blauw versierd met ranken en chinese karakters. Houten deksels.
H: 46 cm
SCHATTING

 € 70 - 100
470 STAANDE MAN
Chinees porselein. Veelkleurig versierd. Met goud gehoogd. 20ste eeuw.
H : 27 cm
SCHATTING

 € 30 - 40
480 GEDEKTE VAAS
Chinees porselein. Veelkleurig versierd met gevogelte en bloemen. Scherfje aan het deksel.
H: 20 cm
SCHATTING

 € 80 - 120
482 OLIFANT
Crème aardewerk met cracquelé versiering. Art Deco. H : 25 cm.
H: 25 cm
SCHATTING

 € 50 - 100
484 MAND
Putti en katten. Wit biscuit.
H: 25 cm
SCHATTING

 € 150 - 200
488 BEARN
Kruik, schotel en kopjes. Aardewerk. Model : ´poterie de la colombe´.
SCHATTING

 € 20 - 30
504 PAAR GEDEKTE ROOMPOTJES
Aardewerk uit Marseille. Veelkleurig versierd met bebloemde bloemslingers.
SCHATTING

 € 40 - 60
510 DELFT
Lot van 43 tegels in versierd aardewerk. 18de eeuw.
SCHATTING

 € 200 - 300
523 GROTE VAAS
Torhouts aardewerk. Versierd met pauwen. H : 40 cm.
H: 40 cm
SCHATTING

 € 100 - 150
524 LIMOGES
Jachtservies. Twaalf borden en een schotel.
SCHATTING

 € 70 - 100
537 VAAS
Chinees porselein. Veelkleurig versierd metop takken zittende vogels.
H: 33 cm
SCHATTING

 € 150 - 200
542 ROYAL DUX
Herder. Versierd porselein. Gemerkt op de bodem.
H: 65 cm
SCHATTING

 € 70 - 100
543 JARDINIERE OP STAANDER
In blauw en grijs versierd steengoed. Duitsland. Renaissancestijl.
SCHATTING

 € 70 - 100
550 OUD DOORNIKS
Soepterrine op presenteerschaal. In blauw versierd ´à la mouche´. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 50 - 100
LOT 418 - 550 / 606
Lot nr.