LOT 401 - 541 / 598
Lot nr.
401 FALGUIERE A
Buste van de godin Diana. Gepatineerd brons. Gesigneerd. Marmeren sokkel.
H.: 60 cm
SCHATTING

 € 1000 - 1500
403 LUYCKX ANTOON
Moeder met kind. Brons. Gesigneerd en gedateerd 1999. Gieterij de Blick Luc Glabbeek.
SCHATTING

 € 125 - 175
405 PLAKET IN VERSTEEND HOUT
Houten sokkel.
H: 34 cm
SCHATTING

 € 80 - 120
407 LUYCKX ANTOON
Moeder met kind. Brons. Marmeren sokkel.
SCHATTING

 € 70 - 100
409 NAAR COUSTOU
Marly paard. Gepatineerd brons. Bijgepaste roodmarmeren sokkel.
H. : 42 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
411 LUYCKX ANTOON
Staande jonge vrouw. Gepatineerd brons. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 100 - 150
413 VLAAMSE SCHOOL 18DE EEUW
De lijdende Christus. Gesneden en gepolychromeerd hout.
H: 27 cm
SCHATTING

 € 125 - 175
427 LUYCKX ANTOON
Biddende Maria. Gesculpteerd witmarmer.
SCHATTING

 € 50 - 75
439 DE DECKER JOS
Jonge vrouw. Terra cota. Gesigneerd. Gerestaureerd.
SCHATTING

 € 70 - 100
445 BOMAN DAISY
Zittend figuur. Keramiek. Blauw stenen sokkel.
SCHATTING

 € 60 - 90
462 DE DECKER JOS
Jonge naakte vrouw. Plaaster.
SCHATTING

 € 70 - 100
474 LUYCKX ANTOON
Staand naakt. Gepatineerd brons. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 100 - 150
476 LUYCKX ANTOON
Moederschap. Witmarmeren beeld.
SCHATTING

 € 125 - 175
477 LUYCKX ANTOON
Handen en adelaar. Brons. Marmeren sokkel. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 70 - 100
479 LUYCKX ANTOON
Moeder met kind. Gepatineerd brons. Gesigneerd. Onduidelijk gedateerd. Met plaasteren model bijgevoegd.
SCHATTING

 € 80 - 120
486 DE COUX
Panter. Gepatineerd brons. Marmeren sokkel.
H: 35 cm
SCHATTING

 € 125 - 175
490 LUYCKX ANTOON
De gevallene. Gepatineerd brons. Marmeren sokkel. Met plaaster en affiche bijgevoegd.
SCHATTING

 € 70 - 100
521 FRANSE SCHOOL 20STE EEUW
Paarden. Zamac. H : 26 cm.
H: 26 cm
SCHATTING

 € 50 - 100
528 ZITTENDE BODHISATVA
Gekleurd en verguld hout.
SCHATTING

 € 70 - 100
541 LAMBEAU JEF
Buste van Bacchus. Gepatineerd plaaster.
H: 60 cm
SCHATTING

 € 30 - 40
LOT 401 - 541 / 598
Lot nr.