LOT 100 - 136 / 604
Lot nr.
100 BLIECK MAURICE
Geeanimeerd strand. Doek. Gesigneerd en gedateerd 1921.
SCHATTING

 € 350 - 500
101 LINNIG WILLEM JUNIOR
Interieurzicht. Doek. Gesigneerd en gesitueerd ´Antwerpen´.
80 x 70 cm
SCHATTING

 € 300 - 400
104 ANONIEM 18DE EEUW
Boten op kalme zee. Paar oliewerken op doek.
36 x 54 cm
SCHATTING

 € 600 - 900
107 NICOLAS MAES (NAVOLGER VAN)
Portret van een edeldame. Gemaroufleerd doek. Een signatuur.
340 x 30 cm
SCHATTING

 € 300 - 450
109 MEIER TOBIAS
Portret van een edelman. Doek. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 300 - 450
110 HAMELS
Terugkeer van de kerk. Doek. Gesigneerd.
80 x 120 cm
SCHATTING

 € 150 - 200
111 FRECHKOPF L
De Ridder van de Apocalyps. Doek. Gesigneerd.
105 x 81 cm
SCHATTING

 € 400 - 600
117 VERBRUGGHE C
Het godshuis te Brugge. Olie op doek. Gesigneerd.
60 x 73 cm
SCHATTING

 € 600 - 800
118 DOMMERSEN
Stadszicht met kanaal en personages. Paneel. Gesigneerd.
25 x 35 cm
SCHATTING

 € 450 - 600
121 DE BAUGNIES R.
Zicht op de vismarkt. Olie op doek. Gesigneerd.
50 x 73 cm
SCHATTING

 € 50 - 80
125 MARA POL
Vrouw. Kleurenlitho. Artiestenproef. Gesigneerd.
73 x 60 cm
SCHATTING

 € 30 - 40
127 ANONIEM 19E EEUW
Hoofd van een heilige. Olie op doek. Beschadigd.
50 x 35 cm
SCHATTING

 € 70 - 100
128 HOLLANDSE SCHOOL 17DE/18DE EEUW
Jonge vrouw. Olie op paneel. Kader in gezwart hout.
18 x 15 cm
SCHATTING

 € 700 - 1000
130 GAILLARD JEAN-JACQUES
´Rue Mouton aux Herbes Potagères´. Tekjening in chinese inkt en gewaasen tekening. Gesigneerd. Afgebeeld in het boek : ´Jean-Jacques Gaillard dessine Bruxelles´.
48 x 13 cm
SCHATTING

 € 100 - 200
131 DELPORTE C
Compositie. Olie op karton. 20 x 28 cm.
20 x 28 cm
SCHATTING

 € 40 - 60
132 HELLEU JEAN
Plage de Deauville. Olie op paneel. Gesigneerd. 24 x 41 cm.
24 x 41 cm
SCHATTING

 € 450 - 600
133 FRANSE SCHOOL EINDE 19DE EEUW
Elegant gezelschap. Olie op doek. Te herstellen.
90 x 70 cm
SCHATTING

 € 100 - 150
134 HOLLANDSE SCHOOL 18de EEUW
De ontmoeting met de herder. Olie op doek.
47 x 55 cm
SCHATTING

 € 150 - 200
135 SERSTE PAUL
De pluk. Olie op paneel - Boerin naar de boederij wandelend. olie op paneel. Gesigneerd. Portretten van jonge vrouwen. Drie oliewerken op paneel.
SCHATTING

 € 100 - 150
136 SERSTE PAUL
Zes zichten op Bretagne. Zes oliewerken op paneel.
SCHATTING

 € 30 - 40
LOT 100 - 136 / 604
Lot nr.