LOT 3 - 162 / 398
Lot nr.
3 CHOPARD
Damesarmbandhorloge. Geelgoud bezet met briljanten. Onyx wijzerplaat. Gesigneerd.
54,30 gr
SCHATTING

 € 1000 - 1500
14 TERUGGETROKKEN UIT DE VEILING
SCHATTING

 € 0
20 KETTING
Deel van een sautoir ketting. Geelgoud.
Poids/gewicht : environ/ ongeveer 7,45 g g
SCHATTING

 € 140 - 200
24 TWEE TROUWRINGEN
Geelgoud. En beschadigd.
Poids/gewicht : environ/ ongeveer 6,87 g
SCHATTING

 € 120 - 160
26 ZEGELRING
Geelgoud.
Poids/gewicht : environ/ ongeveer 13,42 g
SCHATTING

 € 250 - 350
32 RICHARD
Dameshorloge. Roze goud.
SCHATTING

 € 60 - 90
34 HERMES
Dameshorloge. Verguld metaal. Groenlederen armband.
SCHATTING

 € 250 - 300
36 TWEE RINGEN
Geelgoud bezet met diverse steentjes.
SCHATTING

 € 50 - 75
38 HALSSNOER
Geelgoud en zaadpareltjes.
Poids/gewicht : environ/ ongeveer 10,77 g
SCHATTING

 € 200 - 300
39 RING
Geelgoud bezet met zes briljanten.
Poids/gewicht : environ/ ongeveer 7,68 g
SCHATTING

 € 150 - 200
40 RING
Geelgoud en witgoud. Bezet met drie diamantjes.
2,4 gr
SCHATTING

 € 40 - 60
46 DASSPELD
Geelgoud. Bezet met briljanten.
Poids brut / Brutogewicht : ongeveer 3,15 g environ
SCHATTING

 € 40 - 60
48 HALSSNOER EN BORSTSPELD
Verguld metaal. In een doos ´Ciel Mes Bijoux´.
SCHATTING

 € 20 - 30
100 BLIECK MAURICE
Geeanimeerd strand. Doek. Gesigneerd en gedateerd 1921.
SCHATTING

 € 350 - 500
101 LINNIG WILLEM JUNIOR
Interieurzicht. Doek. Gesigneerd en gesitueerd ´Antwerpen´.
80 x 70 cm
SCHATTING

 € 300 - 400
107 NICOLAS MAES (NAVOLGER VAN)
Portret van een edeldame. Gemaroufleerd doek. Een signatuur.
340 x 30 cm
SCHATTING

 € 300 - 450
109 MEIER TOBIAS
Portret van een edelman. Doek. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 300 - 450
111 FRECHKOPF L
De Ridder van de Apocalyps. Doek. Gesigneerd.
105 x 81 cm
SCHATTING

 € 400 - 600
118 DOMMERSEN
Stadszicht met kanaal en personages. Paneel. Gesigneerd.
25 x 35 cm
SCHATTING

 € 450 - 600
162 NAVEZ F J
Portret van juffrouw Julie de Hemptinne. Paneel. Gesigneerd en gedateerd 1844. Te herstellen. Tentoonstellings etiketten : - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel - Luxemburg Herkomst : Oude verzameling Dr. Jonas
SCHATTING

 € 2000 - 3000
LOT 3 - 162 / 398
Lot nr.