LOT 31 - 53 / 608
Lot nr.
31 LOT
Drie halssnoeren van koraa- en agaatparels.
SCHATTING

 € 35 - 45
32 RICHARD
Dameshorloge. Roze goud.
SCHATTING

 € 60 - 90
34 HERMES
Dameshorloge. Verguld metaal. Groenlederen armband.
SCHATTING

 € 250 - 300
35 VAHL
Ring in platina. Bezet met een briljant waarrond malachiet en kleine briljanten.
SCHATTING

 € 4000 - 6000
36 TWEE RINGEN
Geelgoud bezet met diverse steentjes.
SCHATTING

 € 50 - 75
37 LOT
Zilveren beker en suikertang - reeks van zes taartvorkjes in geëmailleerd en verguld zilver.
SCHATTING

 € 50 - 75
38 HALSSNOER
Geelgoud en zaadpareltjes.
Poids/gewicht : environ/ ongeveer 10,77 g
SCHATTING

 € 200 - 300
39 RING
Geelgoud bezet met zes briljanten.
Poids/gewicht : environ/ ongeveer 7,68 g
SCHATTING

 € 150 - 200
39A KLEINE BORSTSPELD
Goud, zilver, koraal en pareltjes. Einde 19de eeuw.
SCHATTING

 € 50 - 100
40 RING
Geelgoud en witgoud. Bezet met drie diamantjes.
2,4 gr
SCHATTING

 € 40 - 60
40A TWEE RINGEN
Geelgoud. Eén bezet met een synthetische robijn. De ander bezet met een aquamarijn.
Poids brut/ Brutogewicht :7,85 g
SCHATTING

 € 100 - 150
45 HANGER
14 Kt geelgoud. Gewicht : ongeveer 8,7 g
SCHATTING

 € 100 - 150
46 DASSPELD
Geelgoud. Bezet met briljanten.
Poids brut / Brutogewicht : ongeveer 3,15 g environ
SCHATTING

 € 40 - 60
47 ARMBAND
Geelgoud. Bezet met briljanten. Brutogewicht : ongeveer 30,56 g.
SCHATTING

 € 600 - 900
48 HALSSNOER EN BORSTSPELD
Verguld metaal. In een doos ´Ciel Mes Bijoux´.
SCHATTING

 € 20 - 30
48A KRUISVORMIG HANGERTJE EN KETTINGKJE
Geelgoud. Gewicht : ongeveer 7,94 g.
SCHATTING

 € 150 - 200
49 DAMESHORLOGE
Geelgoud. Art Deco.
SCHATTING

 € 250 - 350
51 KOFFIE- EN THEESERVIES OP DIENBLAD
Koffiepot, theepot, gedekte suikerpot en melkpot. Dienblad. Duits zilver. Louis XV stijl.
SCHATTING

 € 350 - 500
52 SCHOTEL
Zilver 800 pm. Regencestijl.
SCHATTING

 € 80 - 120
53 KOFFIE- EN THEESERVIES
Verzilverd metaal. Frankrijk. Art Deco.
SCHATTING

 € 100 - 150
LOT 31 - 53 / 608
Lot nr.