LOT 54 - 71 / 608
Lot nr.
54 ARMBAND
Geelgoud en witgoud bezet met een cultuurparel. Oude damesarmbandhorloge veranderd in armband.
Poids brut/ brutogewicht : environ/ ongeveer 28,32 g
SCHATTING

 € 300 - 400
55 LOT
Flessenhouder in Engels zilver. Beker in Duits zilver. Art Nouveau. - Twee zilveren presenteerschalen. Vervaardigd door Delheid.
SCHATTING

 € 100 - 150
56 LOT
Paar oorbellen en twee ringen. 14 Kt geelgoud. Gewicht : ongeveer 4,83 g.
SCHATTING

 € 50 - 75
57 WISKEMANN
Bestek. Verzilverd metaal.
SCHATTING

 € 100 - 150
58 LOT
Hanger en kettingkje. 14 Kt geelgoud. Gewicht : ongeveer 1,94 g. Kettingkje. 18 Kt geelgoud. Gewicht : ongeveer 3,06 g.
SCHATTING

 € 70 - 100
59 RING
14 Kt geelgoud. Bezet met een onyx cabochon.
SCHATTING

 € 40 - 60
60 DRIE LEPELS EN VORK
Zilver.
SCHATTING

 € 30 - 40
62 SNUIFDOOS
Zilver. Gegraveerd decor. Binnenkant in verguld zilver. Frankrijk, 19de eeuw.
SCHATTING

 € 30 - 40
62A LOT VAN DRIE RINGEN
14 Kt geelgoud en roze goud. Bezet met onyx, een rode gepolijste steen en een blauwe intaglio.
SCHATTING

 € 250 - 350
63 LOT
Beker in Russisch zilver, servetring in Frans zilver. Stempel in verzilverd metaal.
SCHATTING

 € 30 - 40
65 BLOC NOTE HOUDER
Zilver. Vervaardigd door Wolfers.
SCHATTING

 € 30 - 40
65A LOT VAN DRIE RINGEN
14 kt geelgoud en roze goud. Twee steentjes ontbreken. Gewicht : ongeveer : 13 g.
SCHATTING

 € 200 - 250
66 CHRISTOFLE
Theepot in verzilverd metaal.
H : 20 cm
SCHATTING

 € 40 - 60
67 BESTEKKIST
Metaal en hertengewei. Duistland, 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 200 - 300
68 KOFFIE EN THEESERVIES
Zilver. Keuren van Delheid. Een dienblad in verzilverd metaal bijgevoegd.
SCHATTING

 € 350 - 500
69 NIET GEZETTE DIAMANT
Ongeveer 1,69 kt. Een montuur van een ring bijgevoegd in goud en platina.
SCHATTING

 € 2500 - 3500
69A DRIE TROUWRINGEN
Geelgoud. Gegraveerd decor. Gewicht : ongeveer 19,16 g.
SCHATTING

 € 375 - 425
70 REEKS VAN TWAALF BEKERS
Zilver. In een doos.
SCHATTING

 € 70 - 100
70A RING EN TWEE KETTINGKJES
18 kt, 14 kt en 9 kt Geelgoud. De ring bezet met twee robijntjes, de twee kettingkjes gebroken. Brutogewicht : ongeveer 8,5 g
SCHATTING

 € 100 - 150
71 SLAVENARMBAND
Geelgoud.
Poids/gewicht : environ/ ongeveer 14,48 g
SCHATTING

 € 300 - 400
LOT 54 - 71 / 608
Lot nr.