JANUARI 2020

LOT 212 - 521 / 521
Lot nr.
212 PAAR DECORATIEVE ELEMENTEN
In de vorm van een tak. Gesneden en verguld hout. Itali, 20ste eeuw. H.: 83 cm.
SCHATTING

 € 40 - 60
292 BIJZETMEUBELTJE
Marqueterie. Twee laden. Overgangsstijl Louis XV, Louis XVI. 65,5 x 41 x 30,5 cm.
SCHATTING

 € 50 - 100
448 JARDINIERE
Marmer. 18de eeuw. Dia.: 38,5 cm.
SCHATTING

 € 300 - 400
500 NACHTTAFELTJE
Gesneden eik. En lade. Louis XV stijl. 91 x 38 x 31 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
501 CONSOLE
Belijmd met notelaar. Art Deco stijl. 71 x 150 x 37 cm.
SCHATTING

 € 150 - 200
502 CONSOLE TAFEL
Gesneden eik. Een lade. Blad vervangen door houten blad. Luik, 18de/19de eeuw. 79 x 104 x 49 cm.
SCHATTING

 € 300 - 450
504 CREDENCE MEUBEL
Gesneden eik. En deur? Gotische stijl. 140,5 x 77 x 44 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
506 KLEINE CREDENCEMEUBEL
Gesneden eikenhout. n deur. Gotische stijl. 175 x 60 x 45 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
508 PLANTENSTAANDER
Gekleurd hout. Koperen monturen. Marmeren blad. Louis XVI stijl. 80 x 34 x 34 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
520 BANKJE
Gesneden en gedeeltelijk verguld hout. Bekleed met tapisserie. Louis XVI stijl. 67 x 119 x 42 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
521 KLEINE KOFFER
Gesneden eik. Met twee laden en een dekblad. Renaissancestijl. Op eiken onderstel. 37 x 59 x 38 cm (koffer) ; 44 x 83 x 43 cm. (onderstel).
SCHATTING

 € 200 - 300
LOT 212 - 521 / 521
Lot nr.