LOT 507 - 526 / 599
Lot nr.
507 NOTENKRAKER
In de vorm van een beer. Gesneden hout. Zwarte Woud.
SCHATTING

 € 50 - 100
508 VAASJE
Geëmailleerd metaal. Met bloemen versierd op groene grond.
H : 18 cm
SCHATTING

 € 20 - 30
509 LOT
Zilveren snuifdoos. Parfumflesje. Twee porseleinen doosjes.
SCHATTING

 € 20 - 30
510 LOT VITRINE STUKKEN
Waaronder 2 kleine gedekte vazen met cloisonné email.
SCHATTING

 € 20 - 30
511 FIBULA
Koper en metaal. Ethiopisch werk.
SCHATTING

 € 20 - 30
512 CELINE
Drie riemen. Leder.
SCHATTING

 € 25 - 50
513 DOOSJE
Russich lak. Versierd met teedrinkende personages.
SCHATTING

 € 30 - 50
514 OPIUMPIJP
Metaal.
SCHATTING

 € 30 - 40
515 CARTIER
Portefeuille. Bruin leder.
SCHATTING

 € 30 - 40
516 SATSUMA
Miniatuur vaasje. Versierd met personages in een landschap. Meiji tijdperk. Een soliflore vaasje in porselein bijgevoegd.
SCHATTING

 € 30 - 40
517 VIER MINIATUUR KOPJES EN SCHOTELTJES
Porselein. Diverse decors.
SCHATTING

 € 30 - 40
518 KAARTENDOOS
Belijmd met wortelahorn. Zilveren medaillon.
SCHATTING

 € 40 - 60
519 POP
Celluloid.
H : environ/ongeveer 60 cm
SCHATTING

 € 40 - 80
520 MIJNWERKERSLAMP
Messing. Een koffiemolen bijgevoegd.
SCHATTING

 € 40 - 60
521 TIBETAANSE BEL
Verguld messing. Houten steun.
H : 35 cm
SCHATTING

 € 40 - 60
522 TWEE PARFUMFLESJES
Gesneden ivoor. Versierd met personages.
SCHATTING

 € 40 - 80
523 LOT
Flesjes. Gesneden en geschilderd ivoor. Verschillende decors.
SCHATTING

 € 40 - 80
524 TWEE REISIKONEN
Brons en email. Vervaardigd te Rusland. 19de/20ste eeuw.
SCHATTING

 € 40 - 60
525 SNUIFDOOS
Schildpad en ivoor. 19de eeuw. Twee kleine plaketten in ivoor bijgevoegd.
SCHATTING

 € 40 - 60
526 SCVHENKKAN EN DRIE SCHAALTJES
Vervaardigd te Butan.
SCHATTING

 € 40 - 60
LOT 507 - 526 / 599
Lot nr.