LOT 600 - 619 / 620
Lot nr.
600 LOT
Bloem in matglas van Lalique. Glazen bol op houten sokkel.
SCHATTING

 € 20 - 30
601 KARAF
Geslepen Boheems kristal.
SCHATTING

 € 20 - 30
602 SCHAAL EN VAAS
Val-Saint-Lambert. Geslepen en gedraaid decor.
SCHATTING

 € 30 - 40
603 VAAS EN COUPE
Groen geslepen en gegoten Val Saint Lambert kristal.
SCHATTING

 € 30 - 50
604 BLOEMENHOUDER EN TWEE ASBAKKEN
Auberginekleurig en groen geslepen Val Saint Lambert kristal.
H: 13 & 6 cm
SCHATTING

 € 30 - 50
605 APPEL, VAAS EN ASBAK
EÚn stuk in kristal. Twee stukken in Murano glas.
H: 29 & 7 & 8 cm
SCHATTING

 € 30 - 40
606 TWEE INKTPOTTEN
Kristal. Koperen monturen.
H: 18 & 14 cm
SCHATTING

 € 30 - 40
607 LOT VITRINE OBJECTEN
Vaas, schenkkan, twee flesjes en glas op voet. Venetiaans glas.
SCHATTING

 € 30 - 40
608 TWEE VAASJES
Geslepen en gekleurd kristal van Val Saint Lambert.
H: 25 & 20 cm
SCHATTING

 € 40 - 60
609 PAAR BLADEN VAN APPLIQUEN
Murano glas.
SCHATTING

 € 40 - 60
610 VAAS
Veelkleurig glas.
H: 19 cm
SCHATTING

 € 40 - 60
611 REEKS VAN VIER BUSTES
Opalineglas. Gebreken.
H: 34 cm
SCHATTING

 € 50 - 100
612 ZES GLAZEN
Oud glas. Verschillende maten. 18de eeuw.
SCHATTING

 € 80 - 120
613 LOETZ (TOEGESCHREVEN AAN)
Vaas in ge´riseerd glas.
H : 22 cm
SCHATTING

 € 100 - 150
614 SCHAAL OP VOET EN SCHAAL
Groen geslepen Val Saint Lambert kristal.
H: 23 & 10 cm
SCHATTING

 € 100 - 150
615 COUPE OP VOET
Rood geslepen Val Saint Lambert kristal.
H: 22 cm
SCHATTING

 € 250 - 350
616 SEGUSO ARCHIMEDE
Chinees personage. Murano glas.
SCHATTING

 € 250 - 350

617 MAZZEGA LAMP
Murano glas. Jaren ´50.
H: 50 cm
SCHATTING

 € 250 - 350
618 LAMPJE
Glaspasta. Gegraveerde en geschilderd email versiering met een landschap. Gesigneerd Daum Nancy. Messing en bronzen monturen.
H: 19 cm
SCHATTING

 € 300 - 450
619 BIANCONI FULVIO
Personage uit de Commedia del Arte. Murano glas.
SCHATTING

 € 450 - 600
LOT 600 - 619 / 620
Lot nr.