LOT 621 - 632 / 632
Lot nr.
621 VAAS
Gepatineerd brons. Versierd met cellenssmeltwerk. China.
H : 30 cm
SCHATTING

 € 20 - 30
622 DRIE PLAKETTEN
Gedreven metaal. Mythologische taferelen.
SCHATTING

 € 30 - 50
623 PAAR SCHAALTJES
GeŽmailleerd koper. Te herstellen. Kanton, 18de eeuw.
SCHATTING

 € 30 - 40
624 GEDEKTE SCHAAL
Groengepatineerd metaal.
SCHATTING

 € 30 - 40
625 POT OP DRIE VOETJES
Gepatineerd brons. Versierd met vogels in reliŽf. Japan, Meiji tijdperk.
17 x 19 cm
SCHATTING

 € 30 - 50
626 MELKKRUIK
Rood koper.
H : 53 cm
SCHATTING

 € 40 - 80
627 OFFERANDESCHOTEL
Gedreven koper. Oud Vlaams werk.
D : 60 cm
SCHATTING

 € 70 - 100
628 PAAR VUURBOKKEN
Verguld brons. Louis XVI stijl.
SCHATTING

 € 100 - 150
629 PAAR SCHENKKANNEN
Gepatineerd metaal. Etruskische stijl. Einde 19de eeuw.
H: 48 cm
SCHATTING

 € 100 - 150
630 MINATUUR KANON
Brons. Onderstel in hout en metaal.
H: 48 cm
SCHATTING

 € 200 - 300
631 PAAR VAZEN
Gepatineerd brons. Versierd in reliŽf met vogels. Japan, begin 20ste eeuw.
H: 44 cm
SCHATTING

 € 250 - 350
632 PAAR KANDELAARS
Verguld brons. Versierd met putti. 19de eeuw.
H : 51 cm
SCHATTING

 € 300 - 450
LOT 621 - 632 / 632
Lot nr.