LOT 621 - 630 / 630
Lot nr.
621 VAAS
Gepatineerd brons. Versierd met cellenssmeltwerk. China.
H : 30 cm
SCHATTING

 € 20 - 30
623 PAAR SCHAALTJES
Geėmailleerd koper. Te herstellen. Kanton, 18de eeuw.
SCHATTING

 € 30 - 40
624 GEDEKTE SCHAAL
Groengepatineerd metaal.
SCHATTING

 € 30 - 40
626 MELKKRUIK
Rood koper.
H : 53 cm
SCHATTING

 € 40 - 80
628 PAAR VUURBOKKEN
Verguld brons. Louis XVI stijl.
SCHATTING

 € 100 - 150
629 PAAR SCHENKKANNEN
Gepatineerd metaal. Etruskische stijl. Einde 19de eeuw.
H: 48 cm
SCHATTING

 € 100 - 150
630 MINATUUR KANON
Brons. Onderstel in hout en metaal.
H: 48 cm
SCHATTING

 € 200 - 300
LOT 621 - 630 / 630
Lot nr.