LOT 641 - 655 / 655
Lot nr.
641 LAMP
Verzilverd metaal.
SCHATTING

 € 10 - 15
642 STAANDE LAMP
Geelkoper.
SCHATTING

 € 20 - 30
643 STAANDE LAMP
Geelkoper.
SCHATTING

 € 20 - 30
644 PAAR APPLIQUEN EN PLAFONNIER
Messing en glas. Sac ŗ perles model.
SCHATTING

 € 20 - 30
645 STAANDE LAMP
Brons.
SCHATTING

 € 20 - 30
646 LAMP
Omgevormde oude batik rol.
SCHATTING

 € 20 - 30
647 ZGN BELGISCHE LAMP
Koper en opalineglas.
SCHATTING

 € 40 - 60
648 LUSTER
Kristal en messing.
SCHATTING

 € 40 - 60
649 SAC A PERLES LUSTER
Kristal en messing.
SCHATTING

 € 40 - 60
650 LAMP
Messing en onyx. In de stijl van Maison Jansen.
H: 72 cm
SCHATTING

 € 40 - 60
651 LAMP
Chinees porselein. Veelkleurig versierd. 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 40 - 60
652 TWEE LAMPEN
Marmer en brons.
H: 82 & 53 cm
SCHATTING

 € 40 - 60
653 PAAR APPLIQUEN
Messing. Versierd met leeuwenkoppen.
SCHATTING

 € 50 - 100
654 LUSTER
Smeedijzer. Acht lichtarmen. In de stijl van Poillerat. Jaren ´50.
SCHATTING

 € 250 - 350
655 REEKS VAN VIER APPLIQUEN
Verguld hout. ItaliŽ. Rococostijl.
SCHATTING

 € 400 - 600
LOT 641 - 655 / 655
Lot nr.