LOT 775 - 790 / 790
Lot nr.
775 KLOK
Gezwart marmeren. Begin 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 30 - 50
776 PENDULE
Gesneden albast. Verguld brons wijzerplaat. Louis-Philippe tijdperk.
SCHATTING

 € 50 - 75
777 KOLOMPENDULE
Gezwart ingelegd hout. Monturen in messing en verguld brons. Louis-Philippe tijdperk.
SCHATTING

 € 70 - 100
778 KOLOMPENDULE
Ingelegd gezwart hout. Napoléon III tijdperk.
SCHATTING

 € 150 - 200
779 SCHOUWGARNITUUR
Pendule en paar kandelaars. Messing. Renaissancestijl.
SCHATTING

 € 150 - 200
780 SCHOUWGARNITUUR
Pendule en paar kandelaars. Messing. Louis XV stijl.
SCHATTING

 € 150 - 200
781 SCHOUWGARNITUUR
SCHATTING

 € 150 - 200
782 KOLOMPENDULE
Ingelegd hout. Verguld bronzen monturen. Louis-Philippe tijdperk.
SCHATTING

 € 150 - 200
783 KLOK
Verguld en gepatineerd brons. Versierd met een jonge vrouw. Louis-Philippe tijdperk.
H : 40 cm
SCHATTING

 € 200 - 300
784 KOLOMPENDULE
Ingelegd palissander. Bronzen monturen. Charles X tijdperk.
H: 61 cm
SCHATTING

 € 200 - 300
785 PENDULE
Gekleurd hout. Geschilderd hout. Te herstellen. Begin 19de eeuw.
H: 47 cm
SCHATTING

 € 200 - 300
786 KOLOMPENDULE
Ingelegd gezwart hout. Albasten wijzerplaat. Charles X-stijl. Onder herstelde stolp.
H : 68 cm
SCHATTING

 € 250 - 350
787 SCHILDERIJ-PENDULE-AUTOMAAT
Hout en stof. in een vergulde akder. Napoleon III tijdperk.
66 x 85 cm
SCHATTING

 € 700 - 1000
788 SCHOUWGARNITUUR
Paar kandelaars en pendule. Verguld en gepatineerd brons en onyx. Louis XVI stijl.
SCHATTING

 € 800 - 1200
789 PENDULE
Witmarmer, verguld brons en medaillons. Louis XVI tijdperk.
H : 54 cm
SCHATTING

 € 1000 - 1500
790 SCHOUWGARNITUUR
Pendule en paar kandelaars. Verguld brons. Louis XV stijl.
SCHATTING

 € 1250 - 1750
LOT 775 - 790 / 790
Lot nr.