LOT 656 - 675 / 716
Lot nr.
656 PATRICK FREY
Reeks van 10 grote borden en 9 borden. Limoges porselein.
SCHATTING

 € 10 - 15
657 LAMP
Chinees porselein. Veelkleurig versierd met bloemen.
H : 25 cm
SCHATTING

 € 10 - 15
658 CHOCOLADEKAN
Parijs porselein. Veelkleurig versierd. Een schotel bijgevoegd.
SCHATTING

 € 10 - 20
659 KLEINE VAAS
Porselein. Versierd met twee meisjes. Duitsland. Gebrek.
H : 23 cm
SCHATTING

 € 10 - 15
660 MARIA MET KIND JEZUS
Guebels porselein. Te herstellen.
H : 30 cm
SCHATTING

 € 10 - 20
661 KOFFIEPOT
Vieux-Bruxelles porselein. Goud decor. Scherfje.
SCHATTING

 € 20 - 40
662 TABAKSPOT
Gouda aardewerk. Blauw decor. Koperen deksel.
H : 33 cm
SCHATTING

 € 20 - 30
663 VAAS
Nankin aardewerk. 20ste eeuw.
H : 36 cm
SCHATTING

 € 20 - 30
664 KOPJE EN SCHOTELTJE
Oud Doorniks porselein. Blauw "A la fleur d´oignon" decor. Een kopje met ´au gland´ decor bijgevoegd.
SCHATTING

 € 20 - 30
665 PAAR KATTEN
Chinees porselein. Veelkleurig versierd.
H : 19 cm
SCHATTING

 € 20 - 30
666 PAAR VAZEN
Nankin aardewerk. Veelkeurig versierd met krijgers. China, 20ste eeuw.
H : 45 cm
SCHATTING

 € 30 - 50
667 MASSIER CLEMENT
Vaasje in geglazuurd aardewerk.
H : 20 cm
SCHATTING

 € 30 - 40
668 BOWL
Chinees porselein. Veelkleurig versierd. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 30 - 40
669 KANDELAAR
Veelkleurig aardewerk. Oostenrijk, jaren ´40. Een gerestaureerd vaasje bijgevoegd.
SCHATTING

 € 30 - 50
670 SCHRIJFTAFELBENODIGDHEDEN
Klokje, vaasje, dienblad, penhouder, postzegeldoos. Duits porselein. Louis XVI stijl.
SCHATTING

 € 50 - 75
671 KOM
Oud Doorniks porselein. Blauw Ronda decor.
SCHATTING

 € 50 - 80
672 KOPJE EN SCHOTELTJE
Oud Doorniks porselein. Blauw " la mouche" decor.
SCHATTING

 € 50 - 80
673 VAAS
Nankin aardewerk.
H : 45 cm
SCHATTING

 € 50 - 80
674 GEDEKTE POT
Chinees porselein. Veelkeurig versierd decor. Deksel hersteld.
H: 22 cm
SCHATTING

 € 50 - 75
675 SCHOTEL
Japans porselein. Imari decor. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 50 - 100
LOT 656 - 675 / 716
Lot nr.