LOT 718 - 738 / 750
Lot nr.
718A PUTTO OP WAGEN
Gepatineerd brons.
H : 17 cm
SCHATTING

 € 30 - 40
719 PAAR HERENBUSTES
Galvanoplastie. Houten sokkels.
H: 26 cm
SCHATTING

 € 30 - 50
720 NAAR CHIPARUS
Danseres. Gekleurd metaal. Marmeren voet. Modern.
H : 50 cm
SCHATTING

 € 40 - 80
721A MARIA MET KIND JEZUS
Gesneden eik. 20ste eeuw.
H: 37 cm
SCHATTING

 € 40 - 60
722 BEELDJE
Geschilderd brons. Marmeren sokkel. Art Deco.
SCHATTING

 € 40 - 60
723 BOGAERT ANDRE
Compositie. Sculptuur in kunststof.
SCHATTING

 € 50 - 100
724 MARIABEELD
Gesneden eik. Met sokkel.
H : 140 cm
SCHATTING

 € 50 - 75
725 COMEIN P.
"Le Réveil". Gepatineerd terra cota.
H : 54 cm
SCHATTING

 € 70 - 100
726 BEELDJE VAN DE APOSTEL SIMON
Gesneden albaster. 18de eeuw.
H : 18 cm
SCHATTING

 € 70 - 100
727 BEELD VAN EEN HEILIGE
Gesneden en gepolychromeerd hout. Volkskunst. 18de/19de eeuw.
H: 34 cm
SCHATTING

 € 70 - 100
728 PIROUX E.
Zittende jongeman. Plaaster met brons patine. Gesigneerd en gedateerd 1916.
SCHATTING

 € 70 - 100
729 VICO
Steenkapper. Gepatineerd brons. Marmeren sokkel.
H : 17 cm
SCHATTING

 € 80 - 120
730 MARATILLO
Staande danser. Gepatineerd brons. Onyx sokkel.
H : 28 cm
SCHATTING

 € 100 - 150
730A PIETA
Groepje in gepolychromeerd hout. 18de eeuw.
H: 25 cm
SCHATTING

 € 100 - 150
731 BEELD VAN EEN BISSCHOP
Gesneden en gepolychromeerd hout. Op wandsokkel.
H: 48 cm
SCHATTING

 € 100 - 150
733 TWEE CORPUS CHRISTI
Gesneden en gepolychromeerd hout. 18de/19de eeuw.
H : 60 cm & 40 cm
SCHATTING

 € 125 - 175
734 DALI
Paar plaketten. Jerusalem - Al Norat Hashalom
SCHATTING

 € 150 - 200
735 AREND
Gesculpteerd albast. Art Deco.
H : 45 cm
SCHATTING

 € 150 - 200
736 BEELD VAN EEN HEILIGE
Gesneden hout. Gepolychromeerd. 18de/19de eeuw.
H: 59 cm
SCHATTING

 € 150 - 200
738 ARREDONDO E
De gemartelde man. Gepatineerd brons.
H: 30 cm
SCHATTING

 € 150 - 200
LOT 718 - 738 / 750
Lot nr.